Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi

yorumsuz
187 views

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi, Borç kapama, tatil, ev tadilatı, evlilik, eğitim gibi farklı sebepler ile nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere bankalara yapmış olduğumuz tüketici kredisi başvurularında her banka maliyetlerine bağlı olarak farklı alternatifler sunmaktadır ve farklı dönemlerde yapmış oldukları kampanyalar ve ürünler ile dönem dönem ön plana çıkmaktadırlar. İhtiyaç kredilerinde yasa gereği binde beşin üzerinde kredi tahsis ücreti tahsil edilememekte, tahsil edilmesi halinde ise bulunduğunuz ildeki tüketici hakları hakem heyetine başvuru yaparak geri alma hakkınız bulunmaktadır.

Eğer siz binde beş ile sınırlandırılan kredi tahsis ücretini ödemek istemiyorsanız Ziraat Bankası Masrafsız ihtiyaç kredisi sizin için uygun seçenekler arasındadır. Başvuru yapmak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. İstihbarat ücreti ve benzeri ilave komisyon alınmamakta kredi tutarı müşteriye kesintisiz olarak ödenmektedir. Faiz oranı %1,69 vade 36 ay ile sınırlıdır. Başvuru yapmak için gerekli belgeler ise kimlik, çalışma durumunuza göre gelir belgesi ve kredi başvuru formudur. Kira gelirinizi gösterir tapu fotokopisi ve kira kontratı ek gelir olarak kabul edilmektedir. Kredi başvurusunun ardından banka evraklar ve verdiğiniz bilgiler ışığında başvuruyu değerlendirecek en kısa sürede başvuru sonucunu tarafınıza bildirecektir.

Değerlendirmede gelir gider dengenizin yanı sıra bankalar ile yapmış olduğunuz geçmiş dönem çalışmalarınız ve ödeme performansınızı gösterir skor puanınız etkili olacaktır. Masrafsız kredi ile bankaya komisyon ödemeksizin ihtiyacınız olan başvuru yapmış olduğunuz tutar hesabınıza kesintisiz olarak geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde belge istemden kredi verenler, belge vermeden kredi çıkar mı ve belgesiz kredi çekebilir miyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın