0.70 Faizli Kredi

yorumsuz
575 views

0.70 Faizli Kredi: Ev almak yahut araba almak herkesin hayalidir. Üstelik düşük faiz oranlarıyla uzun vadeler boyu düşük miktarlarda kredi ödeyerek ev sahibi olmak harika bir fikirdir. Böylece neredeyse evi olmayan kalmayacaktır. Siz de düşük faizli ev kredileri kullanarak uzun vadede kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Faiz tutarları ne kadar yüksek olursa bankaya geri ödeyeceğiniz tutar da o ölçüde artıyor. Yüksek faizler sonucu neredeyse bir evin yarısı kadar tutarda faiz ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu nedenle 0.70 faiz oranı oldukça düşük bir orandır ve mutlaka değerlendirilmelidir. Son günlerde yapılan kampanyalı konut kredileri ile artık bu faiz oranlarını sıklıkla görmekteyiz. Ev almak artık sandığınız kadar zor olmamaktadır. Özellikle konut satışlarının azalmasından dolayı bir çok firma konut kredisi satışlarını bankalar ile anlaşarak hem vade olarak hem de faiz oranı olarak daha da aşağılar çekmesi bekleniyor.

0.70 Faizle Ev Sahibi Olun

Ev almak için öncelikle bir miktar birikmiş paranız olması gerekiyor. Ardından alacağınız evi belirleyerek eksik kalan tutarı banka kredisi kullanarak kapatabiliyorsunuz. Örneğin 200.000 TL tutarındaki bir evi almayı düşünüyorsanız, bir kenarda da 100.000 TL birikmiş paranız varsa bankadan da 100.000 TL konut kredisi çekerek istediğiniz evi kolayca alabilirsiniz. Üstelik 0.70 faiz fırsatları ile çektiğiniz 100.000 TL’yi 60 ay vade ile toplamda 122.810,17 TL olarak bankaya geri ödeyebilirsiniz. Aylık kredi geri ödemeniz de 2.046,84 TL olacaktır. Ev almanın tam sırası iken 0.70 faiz oranlarını mutlaka siz de değerlendirmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan % 5 Komisyonla Kredi Verenler başlıklı makalemizde % 5 Komisyonla Kredi, % 5 Komisyonla Kredi alabilir miyim ve % 5 Komisyonla Kredi Verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın