20.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi En Düşük Faiz

yorumsuz
236 views

20.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi İhtiyaçların bir çığ gibi büyümesi ve artan ihtiyaçların giderilmesi noktasında bankalar her geçen gün sistemlerinde uygulamaya koydukları kredilerle kişilerin bireysel ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmaktadırlar. Ödeme seçenekleri daha öncesinde en fazla otuz altı ay iken şimdilerde kırk sekiz ay vade ile kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Hatta asgari ücret ile çalışan kişilerin bile alabilecek oldukları 20.000 TL ihtiyaç kredisi 48 ay vade ile düşük faiz oranları ile birlikte verilebilmektedir. Şu sıralar yılın sonu olması nedeniyle ertelemeli krediler revaçta olan krediler arasında yer almaktadır. Ayrıca yeni yıl kredileri, kamu çalışanlarına özel krediler, internet üzerinden başvurulan size özel kredi seçenekleri ile size uygun olan bankayı seçmeniz mümkündür.                                    

20.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

En çok tutulan ve yirmi bin lira kredi veren bankalar arasında İNG bank, Burgan Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Denizbank, Halk Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası yer almaktadır.

Bankaların Faiz Oranları Hangi Aralıklardadır

Bankaların faiz oranları 0.99 faiz oranlarından başlayıp 1.48 faiz oranına kadar devam etmektedir. Ertelemeli kredi imkânı sunan İng Bank üç ay erteleme fırsatı ile 0.99 faiz oranlarından başlayarak elli bin liraya kadar kredi vermektedir. Yirmi bin lira kredi çekmek istediğinizde aylık ödeyecek olduğunuz miktar 597 lira ve toplamda ödenecek tutar da 26.887 TL olarak belirlenmektedir. Kamu çalışanlarına özel belirlenen kredi Halk Bank tarafından 1.15 faiz oranı ile aylık 573 TL ödeme ile 27.483 TL olmaktadır. Deniz Bank internet üzerinden başvurunun kabul edildiği 1.48 özel faiz oranı ile aylık ödeme miktarı 623 ve toplamda ödeyecek olduğunuz para 29.988 olarak belirlenmektedir. Yeni yıla borçlarınızdan kurtulma fırsatı sunan kredi ile İş Bankası 1.24 faiz oranı ile aylık 586 TL ile toplamda 28.228 olarak belirlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Borçlar Kapatılınca Sicil Ne Kadar Sürede Düzelir? başlıklı makalemizde Borçlar Kapatılınca Sicil Ne Kadar Sürede Düzelir?, kredi sicili hemen düzelir mi ve Sicil ne zaman düzelir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın