20 Yıl 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Başvurusu

yorumsuz
449 views

20 Yıl 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Başvurusu: Son günlerde oldukça popüler olan konulardan bir tanesi olan ve birçok kişinin de merak ettiği 20 yıl vadeli uygun konut kredisi hakkında bilgilendirme yapacağız. Oldukça cazip şartları olan ve 5 yıl vadeye kadar faizsiz ev sahip olma imkanı sağlayan daha uzun vadelerde ise sadece 10.000 TL ile 20 yıla kadar olan vadelerde ev almak mümkün.

Eğer kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi notları yüksekse bankalar mevcut gelirlere ve sigorta geçmişine bakıyorlar. Bu kriterler de yeterli bir seviyedeyse bankalar çok kolay bir şekilde kredi veriyorlar. Eğer kredi kullanmak isteyen kişiler bu şartları taşımıyorlarsa kredi talebinde bulunan kişilerin talepleri reddedilecek ve her reddedilen başvuruda kredi notu düşecektir. Gelir belgesi beyan etmeniz ve kredi notunuzun da uygun olması ile birlikte sizlerde kolayca kredi alabilirsiniz.

Özellikle son günlerde konut kredilerinde yaşanan düşmenin bu yeni kampanya ile birlikte daha iyi yerlere gelmesi bekleniyor. Uzun vadede orta gelir seviyesi kesimlerinin faydalanabileceği bu güzel kampanya ile herkes kira öder gibi ev sahibi olabilecek. Özellikle 60 ay vadede uygulanacak faizsiz kredi seçeneği oldukça cazip sizlerde eğer biraz peşinatınız varsa ev bedelinin %5 i kadar hemen bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Detayları yakından takip etmek için hangi şehirlerde geçerli olduğunu öğrenmek için yorum bırakabilirsiniz. Sizin ilinizde varmı yok mu hemen kontrol edelim.

Bir önceki yazımız olan Qnb Finansbank Konut Kredilerinde Vadeyi 180 Aya Çıkardı başlıklı makalemizde 180 ay vadeli k ve qnb finansbank konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın