% 5 Komisyonla Kredi Verenler

3 yorum
11.058 views

% 5 Komisyonla Kredi Verenler. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, aniden ortaya çıkan sağlık harcamalarınız için, tatil, eğitim ve benzeri ihtiyaçların için nakit ihtiyacınız olduğunda banka kredisine başvurabilirsiniz. Ancak olumsuz ödeme geçmişi, gelir belgesi yetersizliği veya kefil gerekliliği sebebiyle bankalardaki kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir. Bu gibi durumlarda bazı firmalar belirli yüzdelik komisyonlar karşılığında size kredi sağlarlar. Bankalardan alamadığınız kredileri bu kuruluşlar tarafından temin edebilirsiniz. Peki ama ne kadar güvenilir? Bu gibi firmalar size kredi vermek için genelde teminat istemektedir. Üzerinize bulunan arsa, ev ve araba gibi şeylerin karşılığında size kredi imkanı sağlanmaktadır.

% 5 Komisyonla Krediye Nasıl Başvurulur?

Çeşitli nedenlerle banka krediniz olumsuz sonuçlanmışsa ve nakde ihtiyacınız varsa, % 5 komisyon karşılığında size kredi avantajı sağlayan firmalara başvurabilirsiniz. Başvurmak için gerçek kişi olmanız şart değildir. Tüzel kişiler de bu firmalara başvurarak komisyon karşılığında kredi çekebilirler. Kredi başvurusunu, firmaya doğrudan başvurarak ya da firmanın internet üzerindeki web sitesinden yapabilirsiniz.

% 5 Komisyonla Kredi Veren Firmalar Yasal Mıdır?

Banka kredisi kullanamadığınız taktirde, komisyon karşılığında kredi çekebilmek için başvurduğunuz firmalarda, karşınıza bu konuda profesyonel kişiler çıkar. Aklınıza takılan her şeyi buradaki uzmanlara rahatlıkla danışabilirsiniz. Yasal olarak çalışan bu firmalar sayesinde, ihtiyaçlarınız için nakit ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Yasal olduğu kadar yasal olmayan firmalar da bulunmaktadır. O yüzden son derece dikaktli olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Güvenliği Sertifikası Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde İş Güvenliği Sertifikası, İş Güvenliği Sertifikası Alımı ve İş Güvenliği Sertifikası Nasıl Alınır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

% 5 Komisyonla Kredi Verenler (3 Yorum)