50 Bin TL İle Neye Hangi Yatırım Yapılabilir 2017

yorumsuz
1.884 views

50 Bin TL İle Ne Yapılır? 50 Bin TL İle Neye Hangi Yatırım Yapılabilir Her ne kadar elimize toplu bir para geçme fırsatı sürekli olmasa da geçtiği zaman da çoğu zaman amacımız yatırım yapmaksa ne tür bir alanda kullanmamız gerektiği konusunda hep ihtilafa düşeriz.

Borsa, bono, tahvil ve buna benzer alanlarda kullanmak istesek de bu konular da genellikle uzman olmadığımız için geri dönüşü çok da iyi olmayabilir. Dolayısıyla çoğu yatırımcı bu alanlardan uzak durur. Küçük çaplı bir işletme açmak istesek de bazen getirisi bizi memnun edecek derecede olmayacağı için de bu da yine tercih edilmeyen bir başka husustur. Burada kilit nokta kesinlikle şu özellikle de git gide gelişen teknolojik koşullar sebebiyle yeni ihtiyaç alanları doğmaktadır. Dolayısıyla bunları iyi tespit edip o alan da yatırım yapmak mantıklı bir seçim olacaktır. Ancak birçok seçenek yine mevcuttur. En önemlilerinden birisi de özellikle de 2016-2017 yıllarında küreselleşen ekonomik çıkarlar ve ilişkiler doğrultusunda değerli madenlere uzun vadeli yatırımlar yapılabilir.

Ancak herhangi bir madene yatırım yapılacaksa kesinlikle kısa vadeli düşünülmemelidir. Zira her an yeni gelişmeler olabilmekte dün aldığınız ürünü bile yarın aynı fiyata dahi satamama durumu ile karşılaşabilmektesiniz.

Dolayısıyla madene yatırım yapılacaksa örneğin; altın, emtialar, petrol vs. artık bütçeniz el verdiği ölçüde uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz. Ancak her ne olursa olsun bir uzman yardımı gereklidir. Güvenilir olabileceğini düşündüğünüz işin ehli uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2.El Araç Kredisi Kaç Yaşa Kadar? başlıklı makalemizde 2.El Araç Kredisi, 2.El Araç Kredisi Kaç Yaşa Kadar? ve Araç Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın