Akbank ATM Para Yatırma Limiti

yorumsuz
3.583 views

Akbank Müşterisi olup, olmamanız çok önemli değil, herkes Akbank ATM’lerinden kart kullanmadan işlem yapabilir. ATM den kart kullanmadan hesabınıza para yatırabilir, hatta başka bir hesaba borç ödeyebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yapmak için gişede sıra beklemek ya da banka memurunun yapacağı işlemi beklemek gibi, zaman kaybı yaşamazsınız. İşleminizi en yakın Akbank ATM sinden en hızlı biçimde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank ATM’lerinden yapılacak para yatırma işlemlerinden 5, 10, 20, 50, 100 ve 200’er liralık banknotlar kullanılabilirken, para yatırma bölgesinden, tek seferde 30 tane banknot kabul gönderilebilir. Hafta sonu da dâhil olmak üzere 7 gün 24 saat anında para yatırabilir ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu işlem anında hesabınıza geçer ve online çalışır. Diğer ATM’lerde olduğu gibi para yatırmak için, zarfa ihtiyaç duyulmaz ve son derece medeni, teknolojik bir yoldur.

Akbank ATM Para yatırma işlemi kartlı da olsa, kartsız da olsa, Akbank müşterisi olun ya da olmayın her türlü para işlemini yukarıda bahsi geçen şartlarda rahatça yapabileceğiniz gibi para çekme işlemlerini de aynı şekilde halledebilir, bakiye görüntüleyebilirsiniz. Üstelik kartlı işlemlerde sadece Akbank kartı ile değil, başka bankalara ait olan kredi kartlarınız kullanarak nakit avans çekimi dahi yapabilirisiniz.

Akbank ATM para yatırma limiti kartlı ve kartsız kullanıma göre değişiktir.

  • Kartlı para yatırma işlemlerinde günlük limitte sınır yoktur. Limit sınırsızdır.
  • Kartsız para yatırma işlemlerinde ise 19. 990Tl. yı bir gün içinde (en fazla miktar olarak belirlenmiştir. )maksimum yatırılabilir.

Kısacası Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir bankalarından biri olan Akbank şubelerinde vakit geçirip, işlemlerimizi için zaman kaybetmek yerine, ATM’lerde (Banka kartına sahip olmadan dahi)para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz Yapmanız gereken tek şey ATM’nin giriş tuşuna basmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan İnternette Kredi Kartı Kullanmak Güvenli Mi? başlıklı makalemizde İnternetten Kredi Kartı İle Alışveriş yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın