Aktif Bank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017

yorumsuz
269 views

Bankacılık sektörü bir ülkenin gelişmesinde oldukça önemli katkısı olan sektörlerden bir tanesidir. Ülkemizde de bankacılık sektöründe hizmet veren çok sayıda banka bulunuyor. Bu bankalardan bazıları kamuya ait iken, bazıları ise tamamen özel sermayeli yatırım bankalardır. Türkiye’de özel sermayeli yatırım bankalar arasında oldukça önemli olan ve bugüne kadar çok sayıda müşterisine birbirinden önemli hizmetler veren bankalardan birisi de Aktif bank bankasıdır. 1999 yılından bu yana hizmet veren banka, günümüzdeki ismini 2008 yılında almış ve o günden bu yana da bankacılık sektöründe binlerce kişiye profesyonel olarak destek olmuştur. Bankadan hizmet alan kişilerin merak ettikleri birçok konu bulunuyor. Bu konulardan birisi de bankanın kaçta açıldığı ve hizmet vermeye başladığıdır.

            Aktif bank açılış saati kaçta açılıyor? sorusunun cevabı ise bu sektörde hizmet veren birçok bankanınkiyle aynıdır. Aktif bank bankası hafta içi her gün sabah 09.00 da açılıyor ve hizmet vermeye başlıyor. Aralıksız bir şekilde üç buçuk saat boyunca aktif olarak çalışan banka, saat 12.30 da öğle arasına giriyor. Banka bir saatlik bir aradan sonra saat 13.30 da yeniden açılıyor ve yeniden aralıksız olarak üç buçuk saat açık kaldıktan sonra akşam 17.00 da kapanıyor. Aktif bank hafta sonu ise kapalı olduğu için hizmet vermiyor. Banka şubelerinden herhangi bir işlem yapacak olan müşterilerin bu saatleri baz alarak banka şubelerine başvurmalarında fayda bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Bankası Swift Kodu Kaç? başlıklı makalemizde Halkbank Bankası Swift Kodu ve Halkbank Bankası Swift Kodu Kaç? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın