Anadolu Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017

yorumsuz
253 views

Anadolu Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 Bankalar belirli zaman içerisinde,  hafta sonları hariç olmak üzere belirli bir saat dilimleri içerisinde hizmet vermektedirler.  Anadolu bankası sabah saat 09:00 da hizmet vermeye başlar ve öğlen 12:30’da yemek molası vermektedir. Yemek molası bitiş saati 13:30 dur. Ve moladan sonra akşam saat 17:00′ a kadar müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 17:00′ dan sonra hiç bir işlem kabul etmemektedirler. Bu sebep ile banka işlemleri olan kişiler bankanın açılış kapanış saatlerini bilmeli ve ona göre banka işlemlerini gerçekleştirmek için belirlenen saatlerde gitmek durumundalardır.

Acil yada önemli banka işlemleri olan kişiler banka 17:00′ da kapanıyor gibi bir düşünce ile kapanış saatinin son 5 dakikası banka işlemleri için bankaya gitmeyi düşünmemelidir. O süreç içerisinde önümüzde sıra olabilir ve sıra bize gelmeden banka işlem almayı durdurabilir. Bu durumda mağdur olmamız mümkündür. Ve acil yada önemli olan eft havale gibi gönderimi gerekli olan,  yada kredi borcu ödemesi gibi işlemlerimizin aksamasına ve sıkıntı yaşamamıza neden olabilmektedir.

İşlerimiz nedeni ile de olsa son dakikaları beklemeden kapanışa en az 30 dakika kala gitmeli ya da imkan bulabiliyor isek,  gün içerisinde erken saatlerde bankamıza gitmemiz kendi açımızdan olumsuzlukların ortadan kalkması adına önemlidir. Bankalar 17:00’den sonra işlem yapmadıkları gibi aynı şekilde ATM üzerinden yapılan havale işlemleri de 17:00’dan sonra gerçekleşmemekte ve bir gün sonrası mesai başlangıcından sonra havale yapılan hesaba geçmektedir.

Bir önceki yazımız olan Abank EFT Ücreti Ne Kadar 2016 2017 başlıklı makalemizde Abank eft kesintisi, Abank eft masrafı ne kadar ve Abank eft ücreti ne kadar 2016-2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın