Bank Asya Eft Ücreti Ne Kadar 2016

yorumsuz
165 views

Bank Asya Eft Ücreti Ne Kadar 2016
Hepimizin en çok kullandığı ve bankalar arası para transferini ifade eden EFT işlemi için alınan işlem masrafları da bankadan bankaya farklılık göstermektedir. EFT işlemlerimizi internet, mobil ya da telefon bankacılığı ile yapmamız daha az EFT işlem ücreti ödememizi sağlamaktadır. Şubelerden yapılan EFT işlemleri ise bize daha maliyetli olmaktadır. Yüksek EFT işlem ücretine sahip bankalar arasında yer alan Halk Bankasında değişik EFT işlem ücretleri uygulanmaktadır. Uygulanan bu EFT işlem ücretlerine bakacak olursak Bank Asya şubelerinden nakit olarak yapılan EFT işlemlerinden gönderilen tutara göre 43,00-325,00 TL arasında bir işlem ücreti alınmaktadır. Eğer işleminizi 16:00’dan sonra yapmak isterseniz bu ücrete ek olarak 50,00-350,00 TL arasında ek bir ücret daha vermeniz gerekecektir. Şubeden ve hesabınızdan yapılan EFT işlemleri 38,00-325,00 TL arasında değişmektedir. Banka şubelerinden yapılan düzenli EFT işlemlerinde ise işlem başına 3,20 TL işlem masrafı alınmaktadır.

Bank Asya’nın internet şubesinden yapılan her EFT işlemi için belirlenen EFT işlem ücreti ise 1,86 TL’dir. Eğer internet şubesinden ileri tarihli düzenli EFT talimatı vermek isterseniz bu ücret 0,43 TL’ye düşmektedir. Bank Asya çağrı merkezlerinden yapılan EFT işlemlerinde 3,76 TL EFT işlem masrafı alınırken ileri tarihli düzenli EFT talimatlarında ise yine 0,43 TL işlem masrafı alınmaktadır. Eğer Halkbank maaş müşterisi iseniz EFT işlemlerinden herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan En Uygun Taşıt Kredisini Hangi Banka Veriyor? başlıklı makalemizde düşük faizle taşıt kredisi, düşük faizle taşıt kredisi veren banka ve en eygun araba kredisi veren banka hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın