Bank Pozitif EFT Ücreti Ne Kadar? 2016 2017

yorumsuz
270 views

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile her gün yeni bir yenilik duymaktayız. Önceleri bankalar da bir işimiz var iken bankaya gider kuyruk bekler ve işimizi hallederdik. Ama uzun bir süredir bankaların teknolojik ilerlemeler ve bankaların yaptığı yenilikler sayesinde bankaya gitmeden birçok işlemi interaktif hesap sayesinde oturduğumuz yerden yapabiliyoruz. Hangi banka müşterisi iseniz o bankanın interaktif hesabını açtırarak birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz.

Bankalar da yapılan bazı hizmetlerde müşterilerden ücret alınmaktadır. Mesela dünyada şuan en yaygın olarak kullanılan para transferi işlemi olan EFT (elektronik fon transferi) işlemi için bankalar ücret almaktadır. Her bankanın aldığı ücret farklıdır. Sizin müşterisi olduğunuz veya olmak istediğiniz banka Bank pozitif Bankası ise bu banka EFT işlemi için ücret almaktadır.

Bank pozitif Bankası aracılığı ile başka bir bankaya EFT göndermek için ödemeniz gereken ücret 50 TL’dir. Yani Bank pozitif bankası EFT ücreti ne kadar 2016 2017 sorusunun cevabı 50 TL’dir. Bank pozitif aracılığı ile 50 TL ücret ödeyerek yapacağınız EFT işlemini hafta içi yapmanız gerekir. Bank pozitif bankası EFT saatleri sabah 08:00 itibari ile başlar ve akşam 17:00 itibari ile biter. Bu saatler arasında yapamadığınız EFT ertesi güne kalır. Hafta sonu da EFT yapamazsınız sadece EFT emri verebilirsiniz ve verdiğiniz EFT emri pazartesi günü sabah gerçekleşir. Bu EFT’ler için de ücret ödemeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Bayileri Kaçta Açılıyor? 2016 2017 Açılış Saati başlıklı makalemizde telekom kaçta açılıyor, ttnet bayileri kaçta açık olur ve Türk Telekom Bayileri Kaçta Açılıyor? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın