Bim Kaçta Açılıyor, 2016 2017 Açılış Saati

yorumsuz
918 views

Bim mağazaları uzun yıllardır market sektöründe faaliyet göstermektedir. Diğer benzer marketler zincirlerine oranla daha düşük fiyatlara sahip ürünler satması bakımından pek çok kişi tarafından öncelikli olarak bu marketler tercih edilmektedir. Bu nedenle çoğu kişi sabahları Bim Kaçta Açılıyor, 2016 2017 Açılış Saati ile ilgili bilgi edinmek istemektedir.

Mağazanın politikası dürüstlük üzerine kurulmuştur

Bim mağazalarının politikası dürüst şekilde çalışmak üzerine kurulmuştur. Ekibe yeni katılan çalışanlar da bu politikayı öğrenecek şekilde eğitilmektedir. Bu nedenle, piyasaya girmesinden kısa süre sonra sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başaran bim mağazaları, en güvenilir ürünleri en ucuz fiyatla alabileceğiniz tek yerdir. Bim mağazalarında belirli dönemlerde, seçili ürünler bakımından yapılan indirimler sayesinde de bütçenize katkı sağlanmaktadır. Hem düşük fiyat hem de kalite garantisi veren bir mağazadan alışveriş yapmak için daha fazla beklemeyin.

Türkiye’nin pek çok şehrinde ve ilçesinde yer alan bim mağazalarından bir tanesi mutlaka evinize yakındır. Taze gıda maddeleri, çeşitli kırtasiye malzemeleri, lezzetli konserve ürünleri, kişisel temizlik için kullanılan çeşitli ürünler ve sağlıklı içecek seçenekleri bim mağazalarının hepsinde görebileceğiniz ürünlerin bazılarıdır.

Hafta içi ve hafta sonu açılış saatleri farklı değildir

Tüm perakende ve toptan satış yapan marketlerde hafta içlerinde de hafta sonlarında da mesai tüm çalışanlar için aynı saatte başlamaktadır. Sabahları saat 09:00’da açılan Bim marketleri, 12 saatin sonunda akşam 21:00’da kapanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bayileri Kaçta Açılıyor, 2016 – 2017 Açılış Saatleri başlıklı makalemizde Turkcell Bayileri Kaçta Açılıyor ve Turkcell Bayileri Kaçta Açılıyor 2016 – 2017 Açılış Saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın