Düğün Yazın Mı Yapılmalı Yoksa Kışın mı?

yorumsuz
242 views

Düğün Yazın Mı Yapılmalı Yoksa Kışın mı? Genel bir yüzde ile ele alırsa ülkemizde düğün mevsiminin ilk bahar ayları ile birlikte genelde yazın yapılmak istenildiği görülebilir. Sıcak, canlı ve neşeli bir hava için yaz dönemlerinin psikolojik olarak da düğün için ideal olduğu bilinir. Ancak bu kışın düğün yapmanızdan imtina etmeniz gerektiği anlamına da gelmez. Özellikle ekonomik yönden sıkıntı çeken kişiler düğün yapmak için kredi çekip borca girmektedir. Eğer düğününüzün günü sizin için çok önemli değilse kış dönemini seçmeniz masraflarınız açısından daha cazip olacaktır sizin için. Maddi sıkıntı da çekerseniz eğer bankaların vermiş olduğu düğün evlilik kredilerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Az Masraflı Düğün İçin Kışı Tercih Ediniz

Baktığınız zaman yaz döneminde tüm açık ya da kapalı mekanlarda düğün yapmak adına yüklü bedeller ödeyebilirsiniz. Ancak kışın yapacağınız bir düğünü maddi yönden daha hesaplı hale getirmeniz de işin cabasıdır. Eğer mevsime dair bir kaygınız yok ise kışında bu isteğinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Cazip Kredi Avantajları Kışın Daha Etkili

Kış dönemlerinde bankaların da evlenecek çiftlere çok daha düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme imkanları ile kredi verdiğini söylemeliyiz. Harika bir düğün ile dünya evine girmek ver ardından ülkemizde balayınızı yapacak kış turizmini de seçmek doğru verilmiş karar olabilir. Tabi nihayetinde en son seçimi paşa gönlünüz bilecektir.

Bir önceki yazımız olan İcra Borcunu Taksitlendirme Nasıl Yapılır 2017 başlıklı makalemizde İcra Borcunu Taksitlendirme, İcra Borcunu Taksitlendirme Nasıl Yapılır ve İcra Borcunu Taksitlendirme Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın