En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

yorumsuz
187 views

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları Tüm yaşamımızın içinde vazgeçilmez olan kredi kartlarının banka banka faiz oranları, limitleri değişirken değişen bir şeyde sundukları hizmet ve bonuslar. Bankaların bir adım öne geçmek için uyguladığı en önemli özeliklerden biri bonusdur.

Kredi kartı bonusu nedir:

Kullandığımız kredi kartlarını kullandıkça harcadığımız oran doğrultsun da bankamızın bize sunduğu harcamalarımızda kullana bileceğimiz limittir. Bu bazen başka kampanyalar olarak verilebilir örneğin uçak bileti gibi.

Bonusları her yerde kullana bilir miyim?

Bankanızın antlaşmalı olduğu tüm firmalarda özel bir durumu yoksa kullanılabilir.

En çok bonus veren bankalar:

Bankadan bankaya, tarihe göre, harcama alanına göre büyük değişkenlik gösteren bonusları veren bazı banka ve kredi kartları aşağıdaki gibidir.

Yapı Kredi (World kart):Dünyaca ünlü bir kredi kartı olan World aynı zamanda Türkiye’nin en eskilerindendir. Birçok alanda firmalarla antlaşması olan World puanları çok farklı alanlarda kullanmanızı sağlar.

İş Bankası(Maximum kart):Maximum kart adı altında İş bankası, Ziraat bankası çalışmaktadır. Çok geniş bir alanda yayılan Maximum kartın özel kampanyalarıyla puanınızı katlaya bilirsiniz.

Garanti Bankası(Bonus):Deniz bank, Garanti, İng, Teb bankaları bonus adı altında kredi kartı vermekte. En popüler kredi kartları arasında olan Bonus Türkiye’nin en çok bonus veren kartı olma konusunda iddialı.

Akbank(Axess):Akbank’ın kredi kartı özellikle limit konusunda ve taksitli nakit vermesi açısından kullanıcısı çok olan bir karttır.

Finansbank: Cartfinans özellikle yıllarca öğrencilere verdiği kredi kartlarıyla büyük bir üne sahip olmasına rağmen artık eski ünü kalmasa da uzun zamandır kart finans kullanan geniş bir kitleye sahip.

Halk Bankası (Paraf): Kredi kartları arasında en genç olanlardan biri paraf her geçen gün yaygınlaşarak iyi paraf puan kazandırmaktadır.

Garanti bankası(Money kart):Özellikle market alışverişleriniz de kullandığınız zaman daha fazla puan kazandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Akbank Axess Kredi Kartı İptali hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın