En Düşük Faizli Konut Kredisi Hangi Bankanın

yorumsuz
406 views

En Düşük Faizli Konut Kredisi Hangi Bankanın Herkesin en büyük hayallerinden biri ev sahibi olmak. Bunu sağlamak için bankalar müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. İstediğiniz evi almak için banklardan uzun vadede düşük faiz oranları ile kredi kullanılabilir. Uzun döneme yayılmış kredi ödemeleri ile kira öder gibi ev sahibi olmak çoğu kişiye mantıklı geliyor. Bu şekilde ev sahibi olmak için belirli şartları taşımak ve doğru bir banka aracılığı ile kredi kullanmak ev alacaklar için çok daha karlı bir yol. Ev kredisi kullanmak isteyenlerin bankaların faiz oranlarını ve yaptıkları özel promosyonları araştırarak en karlı banka seçimini yapmaları uzun vadede daha fazla avantaj sağlar.

Düşük Faiz Oranlı Kredi Veren Bankalar

Alacığınız evin tutarına göre değişse de en uygun faiz oranları ile müşterilerine hizmet veren bankaların başında Garanti bankası gelir. Garanti bankası duruma göre 1.00 oranın altında 10 yıla kadar vadeli ev kredisi kampanyaları ile ev alacak müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Kampanyalı Kredi Veren Bankalar

Ev kredisi kullanacak müşterilerine kampanyalar ile düşük faiz veren bankaların başında Akbank geliyor. Akbank 60 aya kadar kredi kullanmak isteyen müşterileri için faiz oranlarını 1.00 altında tutuyor. 0.99 faiz oranı ile cazip bir seçenek sunuyor Akbank. Ziraat bankası ve Halk Bankası da düşük vadeli ev kredisi kullanan müşterilerine 0.85 oranına kadar inen faiz oranları ile özel kampanyalar düzenliyor.

Bir önceki yazımız olan Konut Peşinatı İçin Ekstra İhtiyaç Kredisi Çekilebilir Mi? başlıklı makalemizde konut peşinatı için kredi çekmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın