Enpara Ekpara Nedir? Nasıl Kullanılır?

yorumsuz
446 views

Enpara Ekpara Nedir? Nasıl Kullanılır? Enpara ezber bozarak şubesiz şekilde bütünüyle dijital ortamda varlığını sürdüren ve Finansbank’a bağlı olan bir Bankacılık Hizmeti olup içine önceden atmış olduğumuz nakit parayı tamamen bir kredi kartı gibi her platformda kullanmamızı sağlamaktadır. Bu özel kurulan ve kısa sürede bir çok kişinin beğenisini kazanmış bankacılık sistemi sayesinde Finansbank güzel bir ivme kazanmış ve genç kesimi büyük oranda kendi bankası ile çalışmaya teşvik etmiştir. Özellikle masrafsız bankacılık olması en büyük artılarından bir tanesidir.

Peki, Enpara Ekpara Nedir Nasıl Kullanılır sorusunun cevabı nedir? Cevap basittir aslında, kullanmakta olduğumuz vadesiz hesabımızda nakit bittiğinde ödemelerin, havalelerin aksamaması için açılmış olan bir limittir. Ek para kullanıldığı durumda, kullanıldığı miktara ve kullanıldığı süreye bağlı olarak ilan edilen Ek para faiz oranına göre bir faiz işletilir. Kullanılan Ek para miktarı kadar para hesaba yatırıldığı takdirde faiz işletimi durdurulur. İşlemiş olan faiz ise bir sonraki ayın ilk iş günü hesaba yansır ve 1 ay içinde ödenmesi gerekir. Hesapta yeterli para var ise otomatik tahsil edilir.

Ek para Limitimi Nasıl Açarım?

Bunun için öncelikle Enpara.com tarafından size bir teklif sunulması gerekir. Teklife onayınızın ardından vadesiz hesabına Ekpara tanımlanır. Bütün borcu ödedikten sonra Ekpara hesabını kapatmak, limit artırmak gibi ya da limit düşürmek gibi talepler Enpara.com İnternet şubesinden veya çözüm merkezi aranarak sağlanabilir.

Bir önceki yazımız olan 3D Secure Kullanmak İstemiyorum başlıklı makalemizde 3D Secure, 3D Secure Kullanmak İstemiyorum ve 3D Secure nasıl iptal edilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın