Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilirler Mi?

yorumsuz
287 views

Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilirler Mi? Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hakkında bir takım araştırmalar yaptık. Bilindiği gibi artık kredi kartı almak güç bir durum değildir. Lakin ev hanımları çalışmadıkları için onların kredi kartı almaları bir hayli zor bir durum olabilmektedir. Ama Yaptığımız araştırma neticesinde iki banka ev hanımlarına özel kredi kartı vermektedir.

Öğrenci Üzerine Kartı Almanız Mümkündür

Bu bahsedeceğimiz yöntem bir çok insan tarafından bilinmez ve kullanılmamaktadır. Zira pek bilinen ve imkan sağlayan bir yöntem değildir. Oğlunuz veya kızınızın üzerine öğrenci kredi kartı almak mümkündür. Üstelik öğrenci kredi kartlarının bir çok avantajlı özellikleri bulunmakla beraber aidat ödemezsiniz. Yani yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Bankalar arasında özellikle Yapı Kredi bankası bu konuda oldukça bonkör davranmaktadır.

Öğrenci kredi kartlarına başvuru için bankalara gitmenize gerek kalmıyor. Yapı kredi internet sitesi üzerinden yaptığınız başvuru ile kartınız adresinize gelir. Öğrenci kartlarının limitleri genellikle 1.000 TL civarında olmaktadır. Düzenli kullanım sonucunda limiti artırma imkanınız bulunmaktadır.

Ek Kredi Kartı İle Kart Sahibi Olma

Bu yöntemden bütün ev kadınları faydalanmaya bilir. Lakin bu yöntemi de okumanızda fayda vardır. Ek kart başka bir şahsın üzerinden alınan kredi kartı çeşitidir. Üzerine açtırdığınız kredi kartından hiçbir farkı bulunmamaktadır. Eşiniz, kardeşiniz veya çocuklarınızın kredi kartlarına ek olarak çıkarabilmeniz mümkündür. Bu şekilde Akbank, garanti bankası, deniz bank, finansbank, HSBC, ING, Ziraat Bankası ve Şeker Bank gibi büyük bankalardan kredi kartı almanız mümkündür.

Bu yazımızda ev hanımları kredi kartı alabilir mi?, Ev hanımları nasıl kredi kartı alır? gibi sorulara yanıt aradık ve bunun çözüm yollarını sıralamaya çalıştık.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Borcu Varken Kart İptal Edilebilir Mi? başlıklı makalemizde kredi kartı taksidi varken kapatmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın