Finansbank Havale Ücreti Ne Kadar?

yorumsuz
1.160 views

Finansbank Havale Ücreti ile ilgili bilgi vermek için bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.Detaylı bir anlatım sunduk faydalanabilirsiniz.

Finansbank şubeden havale ücreti ne kadar?
Finansbank hesabınızdan yapacağınız havale işlemini şubeden yapmak istediğinizde farklı havale ücreti tarifeleri uygulanmaktadır. Finansbank havale ücreti isimden isme ise 40TL ile 300TL arasında, isimden hesaba ise 30TL ile 250TL arasında, hesaptan isme ve hesaptan hesaba havale gönderilerinde ise 10TL havale ücreti almaktadır. Bankanın şubesinden yapacağınız havalelerde göndereceğiniz paranın tutarının %0,5 oranında havale ücreti alınmaktadır ve azami tutarlar 300TL ile 250TL arasında değişmektedir.

Finansbank internet şubesinden havale ücreti ne kadar?
Finansbank havale ücreti şubelerde olduğu gibi internet şubesinde de geçerlidir. İnternet şubesinden yapacağınız havale işlemlerinde ise 1.20TL havale ücreti ödemek durumundasınız. Görüldüğü gibi internetten yapacağınız havale işlemleri daha düşük masraflı olduğu için internet bankacılığını kullanmanız oldukça önemlidir.

İnternet şubesinden kredi kartınızdan yapacağınız havalelerde de ücret tahsil edilmektedir. Finansbank havale ücreti bu durumda 3TL olarak tahsil edilmektedir.

Finansbank telefon bankacılığından havale ücreti ne kadar?
Telefon bankacılığını kullanarak da havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank havale ücreti telefon bankacılığında da geçerlidir. Telefon bankacılığından yapacağınız havale işlemlerinde 7.50TL havale ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın