Findeks Hesabı Silme

yorumsuz
203 views

Findeks Hesabı Silme

Bireylerin ihtiyaçları dâhilinde kullanmış olacakları kredi kullanımı için bazı şartları yerine getirmesi gerekecektir. Bunların başında şüphesiz olarak kredi notu gelecektir. Kredi notu iyi olan bir bireyin kredi çekememesi gibi bir durum bulunmamaktadır. Ancak kişilerin bu kredi notunu kontrol edebilmeleri için daha öncesinde hiçbir platform bulunmamaktadır. Buna bağlı olarak bireyler, bankalara gittikleri zaman krediye uygun olup olmadıklarını öğrenmektedirler. Gelişen teknolojiyle birlikte kişilerin, bankaya gitmek yerine internet üzerinden bu bilgileri öğrenmesi mümkün olmaktadır. Açacak oldukları FİNDEKS hesabı sayesinde, kişiler kredi notlarını rahat bir şekilde görebilmektedir. Kredi kayıt bürosuna bağlı olarak çalışan bu site sayesinde, riskli ya da az riskli bölgede olduğunuz rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Findeks Hesabı Silme

Kişilerin açmış oldukları bu hesaptan ötürü bazı zamanlarda başları ağrımaktadır. Sürekli olarak gelen mailler doğrultusunda bireyler FİNDEKS hesap kapatma işlemi gerçekleştirmek isterler. Fakat internet üzerinden onaylamış oldukları sözleşmedeki bir maddeden ötürü bunu kolay bir şekilde gerçekleştiremezler. FİNDEKS hesap silme için kişilerin yapması gereken şey, müşteri hizmetlerini aramak yönünde olacaktır. Aramış olduğunuz 444 4 552 numaralı telefon üzerinden karşınıza çıkan, müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sonucunda FİNDEKS üyelik iptalini güzel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu süreç yaklaşık bir hafta sürmekle beraber, bir haftadan sonra hesabınızın kapatılma bilgisine mail adresiniz üzerinden ulaşabilirsiniz. Mail adresinize gelen üyelik iptali mesajı sonucunda, hesabınızın kapatıldığından emin olabilirsiniz. Ancak kişilerin bu platformu kullanmaları onlar için oldukça faydalı bir durumdur. Bazı zamanlarda bunu inceleyerek, kredi puanınız hakkında güzel bilgiler elde edebilirsiniz. Şubeye giderek yaptığınız işlem sonucunda, onaylanmayan bir krediyle karşılaştığınızda kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Böyle bir şey ile karşılaşmamak için, kredi notunuzu öğrenip öyle gitmeniz daha doğru olacaktır. Daha öncesinde bu bilgiler banka dâhilinde iken artık herkes kolay bir şekilde bu bilgilere ulaşma fırsatını elde etmiştir. Bireylerin ulaşmış oldukları bu işlem, onların yatıracak oldukları kredi borçları hakkında da bilgi vermektedir. Ayrıca açmış olduğunuz her kredi mevduatı hakkında bu platform üzerinden kolay bir şekilde bilgi almanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan TC İle Kredi Notu Öğrenme başlıklı makalemizde TC İle Kredi Notu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın