Garanti Bankası Cebe Havale Gönderme

yorumsuz
535 views

Garanti Bankası Cebe Havale Gönderme: Garanti bankası ile sizlerde kolayca sevdiklerinize ve iş arkadaşlarınıza kolayca para gönderebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken karşı tarafın garanti bankası hesabı olması da gerekmiyor. Sadece telefon numarasını kullanarak para gönderim işlemini yapabilirsiniz. Bu şekilde hem siz hem de para transferi yapacağınız kişi kolaylıkla parasını Garanti Bankası atmlerinden 7/24 online olarak çekebilecek. Garanti Bankası kendini yenileyen yapısı ile bankacılıkta her zaman yeniliklere açık bir banka olarak özellikle özel sektörde göz doldurmaya devam ediyor.

Garanti Bankası Cebe Havale İşlemi Nasıl Yapılır?
İlk olarak İnternet bankacılığı ya da mobil uygulama ile sisteme giriş yapın daha sonra menülerden cepbank kısmına gelin ve alıcı bilgilerinde sizden istenilen bilgileri girin. Alıcı cep telefonu ve sizin kayıtlı numaralarınız dan bir tanesi her şeyi eksiksiz tamamlayıp tutarı da seçtikten sonra karşı kişinin cep telefonuna kısa mesaj olarak bir kod gidecek bu kod sayesinde atmden dilediği gibi parasını kolaylıkla çekebilecek. Dilerseniz bu işlemi çekilmediği sürece iptal edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Ücreti Ne Kadar 2016 2017? başlıklı makalemizde Garanti Bankası eft kesintisi, Garanti Bankası eft masrafı ne kadar ve Garanti Bankası eft ücreti ne kadar 2016-2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın