Garanti Bankası Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler

yorumsuz
681 views

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler. Kredi kullanmak isteyen kişiler bankaların kredi imkanlarından faydalanmaları için belirli şartları yerine getirmeleri gerekiyor. Bu koşulların başında kredi kayıt bürosunda tutulan ve başvuru esnasında banka tarafından görülebilen kredi notlarının yüksek olması ya da belli bir sınırın altında olmaması gerekiyor.

Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredileri uygun şart ve koşullarda birçok tüketicinin tercih ettiği kredi çeşitleridir. Oldukça kapsamlı bir geçmişi olan Garanti Bankası, Türkiye’de ikinci özel bankadır. Bu nedenle tüm hizmetlerinde güvenilir ve kapsamlı bir çalışma anlayışına sahip olan Garanti Bankasının müşterilerini sevindiren kampanyaları ile tüketicilere hizmet veriyor.

Garanti Bankasının Kredi İmkanlarından Faydalanmak İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Garanti Bankası kredi başvurusu için gerekli belgeler ücretli çalışanlar için gerekli olan belgeler; SGK sicil numarası, iş yerinin imza sirküleri ve iş yeri sicil numarası gereklidir. Eğer kredi çekmek isteyen kişiler emekli iseler banka hesap cüzdanının fotokopisi, emekli maaşının tahsis belgesi gereklidir.

Kullanılması istenilen krediler iş yerleri için alınıyorsa sayılan bu evrakların haricinde gerekli olan belgeler bu belgelere eklenmektedir. Kredi kullanmak isteyen kişiler kredi başvurularını Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden de yapabilirler.

Aynı zamanda kredi talepleri için Garanti Bankası şubelerine de gidebilirler. Tüketiciler dilerlerse 3390’a talep ettikleri kredi miktarını yazarak T.C kimlik numaralarını belirten bir kısa mesaj attıklarında kredi başvurusunda bulunmuş sayılırlar.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Cebe Havale Gönderme başlıklı makalemizde Garanti Bankası Cebe Havale, Garanti Bankası Cebe Havale Gönderme ve Garanti Bankası Cepbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın