Gelir Belgesi Olmadan Kredi Nasıl Çekilir?

yorumsuz
140 views

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Nasıl Çekilir?

Vakıf kaynaklarının en iyileri olarak değerlendirilmeleri açısından 1954 senesinde kurulmuş olan Vakıfbank bireysel ve yine ticari bankacılık, sermaye piyasası eylemleri beraberinde yatırım bankacılığı, sigortacılık, factoring benzeri son derece geniş olan yelpazede hizmet sunan banka çeşitleridir.

Toplum arasında olan farklı sektörlerde çalışmakta olan bireylere sunmuş olduğu krediler ile bilinen Vakıfbank çiftçilere özel olarak sunmuş olduğu krediler beraberinde oldukça rahat bir çeşit üretim dönemi geçirmelerini sağlamaktadır. Çiftçilik faaliyetlerini yine büyük ve küçükbaş hayvancılıktan, bitkisel üretimden ve seracılık faaliyetleri beraberinde kümes hayvancılığı benzeri çeşitli alanlarda yürütmekte olan çiftçilere uygun ödeme koşulları çerçevesinde kredi kullanım imkânları da yüksek oranlarda tanınıyor. Banka, çiftçilerin işletme ve yine yatırım kredileri gibi çeşitli alanlarda meydana gelebilecek maliyet unsurlarını da yine uygun kredi koşulları beraberinde finanse ediyor.

Kampanya Çiftçiye Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

Tarımsal faaliyet beraberinde uğraşmakta olan çiftçilerin kullanmakta oldukları krediyi yine hasat zamanı beraberinde uyumlu olabilecek dönemlerde geri ödemelerini yapıp gerçekleştirmektedir. Yine bu kredi kampanyası da bitkisel üretimlerden, faaliyet alanlarına kadar hayvancılık beraberinde iş yapan çiftçilere farklı çeşitli seçenekler takdim eden krediler ile beraber olarak da özel çözümler getiriliyor. Yine gübre, yem benzeri çeşitli giderlere ek olarak da hayvan alımlarına da yönelik olarak bazı giderler finanse edilmektedir. İşletmelerini büyütebilmek ve yine yatırım faaliyetlerinde bulunabilmeyi tercih edenlere de özel olarak kredi imkânları takdim edilmektedir. Yine üretimlerin gerçekleştirilebilmelerine yönelik de alınabilecek çeşitli araçlar yani traktör, arazi gibi çeşitli tarım faaliyetlerine yönelik olan ekipmanların giderleri de banka tarafınca uzun vadeli kredi seçenekleri ile karşılanmaktadır.

Vakıfbank’ın Sigorta, Kredi Ürünleri Hakkında Ne Söylenilebilir?

Bitkisel üretim kredileri, süt hayvancılığı, besi hayvancılığının kredisi, kümes hayvancılığı, sera kredileri, aracılık kredileri, su ürünleri yetiştiriciliğinin kredisi ve yine sözleşmeli üretim kredisi bankanın işletme kredisi takımında bulunan kredi çeşitlerindendir. Yatırıma da yönelik olarak verilecek olan çeşitli krediler açısından arazi ve arsa alımlarına yönelik olan krediler traktör alımlarına yönelik kredi çeşitleri, ekipman alımlarına yönelik olan krediler, ıpard projelerine de olan kredi çeşitleri ve araç kredileri banka tarafınca çiftçilere özel çıkartılmış olan kartlarda dahildir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekerek Ev Almak Günah Mı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın