Halkbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017

yorumsuz
351 views

Halkbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 Bir devlet bankası olan Halkbank günümüzde hızla büyüyen ve ister resmi ister özel sektörde kullanılan bir bankadır. Bankada devlet ödemelerinizi yapabilir ya da maaşınızı çekebilirsiniz. Bu yüzden Halkbank vatandaşlar için önemli bir banka olmaktadır. Bu yüzden ödemesi olanlar ve acil para çekmesi gerekenler bankanın açılış ve kapanış saatini iyi bilmeleri gerekir.

Bir devlet bankası olan Halkbank sabah saat 9.00’da açılmaktadır. Yani eğer acil bir işleminiz varsa bunun için sabah saat 9.00’u beklemeniz gerekecektir. Diğer devlet bankalarında da aynı saat uygulanmaktadır. Bu yüzden diğer devlet bankalarının açılış ve kapanış saatleri, tatil günleri aynı olmaktadır.

Halkbank saat 9.00’dan 12.30’a kadar ve 13.30’dan 17.00’a kadar açıktır. Arada bir saat yemek molası olmaktadır. Ayrıca resmi tatillerde diğer bankalarda olduğu gibi kapalıdır. Bu yüzden işlerinizi bu saatler içinde ve resmi tatil olmayan bir günde yapmanız gerekir. Bir devlet bankası olan Halkbank’ta işlerinizi ayrıca bankamatik yoluyla da halledebilmeniz mümkündür. Para gönderme, maaş çekme ya da yatırma işlemleriniz için bankanın açılmasını beklemek yerine bankamatikten 7 gün 24 saat boyunca, üstelik tatil olmadan yapabilirsiniz. Bu sayede bankamatikle kolayca halledebileceğiniz bir işlem için bankanın açılma saatlerini beklemek zorunda da kalmazsınız.  Bir devlet bankası olması dolayısıyla Halkbank yaptığı işlerden ötürü önemli bir bankadır. Siz de bankanın açılış ve kapanış saatini öğrenerek işlemlerinizi tam saatinde yapabilirisiniz.

Bir önceki yazımız olan Bank Pozitif EFT Ücreti Ne Kadar? 2016 2017 başlıklı makalemizde Bank Pozitif eft kesintisi, Bank Pozitif eft masrafı ne kadar ve Bank Pozitif eft ücreti ne kadar 2016-2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın