İcradan Alınan Evlere Konut Kredisi Çıkar Mı?

yorumsuz
1.067 views

İcradan Alınan Evlere Konut Kredisi Çıkar Mı? Daha ekonomik olması ve az para ödemek açısından icradan ev satın alınabiliyor. Bu konuda sizlerde gerekli yerlere başvurarak hayalinizde ki gibi bir eve sahip olabilirsiniz. Hatta bankaların el koyduğu ve kendi bünyeleri tarafından satışa çıkarılan daireler iyi bir seçenek olabilir. Genelde bankalardan alınan krediler karşılığında bankalar teminat olarak sizlerden üzerinize kayıtlı ev,arsa ve araç almaktadır. Eğer krediyi olur da ödeyemezseniz bu üzerinize olan tapulu arazi ve evler icra yolu ile satışa çıkartılarak banka borcuna kesilmektedir. Tabi ki icra yolu ile satıldığından dolayı mevcut tutarının altında gitmektedir.

Bankanın Kredi İmkanından Yararlanabilirsiniz

İcradan ev alıyorum bir de kredi kullanabilir miyim diye düşünenlerin sayısı hiç de az değil. Ancak bankaların düzenli çalışan, iş yeri sahibi ya da emekliler için icradan bile olsa almak istedikleri ev için uygun koşullar ile kredi kullanma imkanını verdiklerini de belirtmeliyiz.

Cazip Faizler ve Dosya Masrafsız Kredi

Sizler de normalden daha uygun bedeller ödeyerek sahip olacağınız bu ev için bankaların hesaplı kredi kampanyalarına göz atabilirsiniz. Hangi şartlar ile yararlanacağınızı ve dosya masrafsız bir şekilde kullanabileceğinizi de bu sayede göreceksiniz. Bütün bunlar ve çok daha fazlası için daima güncel banka gelişmelerini takip etmeniz yeterli oluyor. Fırsatları es geçmeyin ve sizde icradan alacağınız eve makul krediler kullanın.

Bir önceki yazımız olan 20 Yıl 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Başvurusu başlıklı makalemizde 20 Yıl 240 Ay Vadeli Konut Kredi, 20 Yıl 240 Ay Vadeli Konut Kredisi ve 20 Yıl 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın