ING Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017

yorumsuz
187 views

Bankalar günümüzde oldukça önemli bir hal almış durumda. Gelişen teknoloji ile ve internet bankacılığı ile birçok işimizi saniyeler içinde yapmamamızı sağlıyorlar. Bunların yanında geniş müşteri temsilci seçenekleri ile oldukça kullanışlı bir banka konumuna gelmiştir.

ING Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 diye soran birçok kişi işlerini halletmek için uygun saatte bankada olmak istemektedir. Türkiye Bankalar Birliği, oluşturduğu kural ile tüm bankaların açılış saatini etkilemektedir. Bunların yanında bu kurala uymayan herkese ceza verme yetkisi vardır. Bu kural ise bütün bankaların saat 9 buçukta açılmasını önermektedir. Bu şekilde işinizi halletmenizde size çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

İng bankası, size sunmuş olduğu geniş internet bankacılığı hizmeti ile, bankaya gelmeden de bu işleriniz tamamlama imkanı sunmaktadır. Bu şekilde de birçok kişi saniyeler içinde, yorulmadan işini halletmektedir. Bankalar 1 saat öğle arası vermektedir. Bu ara ise 12:30 ve 13:30 arasında olmaktadır. 17:30’da ise kapanmaktadır. Bunların yanında size oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle bankanın ne zaman açıldığı ve ne zaman kapandığı konusu sizin için önemsiz hale gelecektir. Bu özellik internet bankacılığı olmaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden açılan hesaplarda size daha avantajlı faiz imkânları vermektedir. Bu uygulamayı yapan çok fazla banka yoktur. Bunların yanında İng. bankası yeni açıkladığı birçok personel alımı duyurusuyla birçok kişiyi iş sahibi yapacağının sinyallerini verdi.

Bir önceki yazımız olan Anadolu Bank EFT Ücreti Ne Kadar? 2016 2017 başlıklı makalemizde Anadolu Bank eft kesintisi, Anadolu Bank eft masrafı ne kadar ve Anadolu Bank eft ücreti ne kadar 2016-2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın