İş Bankası Mobil Uygulama Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

yorumsuz
206 views

İş Bankası Mobil Uygulama Açılmıyor Ne Yapmalıyım? Online bankacılıkla artık banka kuyruklarında beklemektense birkaç tuşa oturduğumuz yerden hatta cep telefonlarıyla nerde olursak olalım banka şubelerinde yapabildiğimiz nerdeyse tüm işlemleri gerçekleştire biliyoruz. Türkiye’nin en büyük bankalarından İş Bankasının oldukça kullanışlı cep bankacılık uygulaması işlerimizi kolaylaştırsa da bazen bazı hatalar verebilmektedir.

İş bankası Mobil uygulamasına nasıl sahip olabilirim?

Kullanılan tüm işletim sistemleriyle uyumlu İş Bankası mobil uygulaması cep telefonlarımıza uygulama marketlerinden ücretsiz indirile bilir. Alınan internet şifresi ve kullanıcı adıyla mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

İş bankası mobil uygulamasında yaşanılan aksaklıklar nelerdir?

1.Yapacağınız işlem ile ilgili onay kodu gelmemesi.

2.Uygulamadaki bazı bölümlere giriş yapamamak.

3.Şifre yanlış ikazı

4.Onay şifresinin gelmemesi

5.Uygulamanın açılmaması problemi

Yukarıda yazılanlar gibi birçok aksilikten özelikle en çok mobil uygulamanın açılmaması genelde herkesin başına gelen bir durum.

İş Bankası mobil uygulamasının açılmaması durumunda yapılması gerekenler:

1.Uygulama güncelleme istiyor olabilir. Güncelleme ayarlarında kontrolünü yapabilirsiniz.

2.Banka tarafından uygulama içinde bir çalışma yapılmaktadır. Müşteri ilişkilerini arayarak bilgi alabilir daha sonra tekrar deneye bilisiniz.

  1. İlk indirdiğiniz sırada uygulamayı açamadıysanız bu sizin cihazınız ayarlarıyla ve modeliyle ilgili olabilir. Bu konuda da müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
  2. Müşteri hizmetlerinin aradığınızda problemin nerden kaynaklandığını çözemediğinizde yapılması gereken en kesin çözüm uygulamayı cep telefonunuzdan kaldırıp tekrar yüklemek olacaktır.

Türkiye de bankacılık mobil uygulamaları arasında en kapsamlı çalışanlardan biri olan İş bankası mobil uygulamasıyla da birçok müşteri çok daha hızlı ve kolay işlem yapabilmekte. 7 gün 24 saat kullanılan cep şubede bankadan dolayı yaşanılan bir aksaklıklarla ilgili müşteri hizmetleriyle günün istediğiniz saatinde iletişime geçmeniz size en kısa süre uygulamada yaşadığınız aksilikle ilgi bilgilendirme ve çözüm yolu sağlar.

Bir önceki yazımız olan Hesabımın Iban Numarasını Nasıl Öğrenebilirim? başlıklı makalemizde Hesabımın Iban Numarasını öğrenme ve hesap numarası ile ıban bulma hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın