Kaç Günde İhtiyaç Kredisi Alabilirim?

yorumsuz
159 views

Kaç Günde İhtiyaç Kredisi Alabilirim? Bankacılık sektöründeki gelişmeler ve insanların ihtiyaçlarındaki değişmeler nedeniyle kullanılan kredilerde artışlar görülmektedir. Bankacılık sektöründe hizmet veren pek çok kuruluş finansal destek hizmetleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu desteklerden en önemlisi kredilerdir. İnsanlar ihtiyaçları doğrultusunda kredi başvurusunda bulunarak en uygun ve düşük faizli kredi veren bankaları tercih etmektedirler.

İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

İhtiyaç kredisine başvurmak için banka şubesine giderek şahsi başvuruda bulunabilirsiniz, banka tarafından sms ile kredi sunumu yapılmış ise telefonla başvurabilirsiniz. Onaylanması en kolay olan kredi ürü ihtiyaç kredisi diğer adıyla tüketici kredisidir.

İhtiyaç Kredisi Kaç Günde Onaylanır Ve Alınabilir?

Müşterinin talebi doğrultusunda ihtiyaç kredisi, 3 dakika ile 1 gün arasında değerlendirilebilir. SMS yolu ile bankanın size sunduğu bir ihtiyaç kredisi varsa telefonla iletişime geçerek kredinizin sonucunu 3-5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz.

Banka şubesine giderek başvuruda bulunuyorsanız, süre biraz daha uzayabilir. Şubeden başvuru yapıldığında kredi aynı gün ya da ertesi gün çıkabilir. SMS yolu ile olan başvurularda banka hali hazırda kredi vermeye razıdır ve sizin için gerekli incelemeler gerçekleştikten sonra size SMS ile bildiride bulunulur ve krediniz hazırdır.

Ancak siz şubeye giderek başvuruda bulunduğunuzda sizin adınıza gerekli incelemeleri yapmak için belli bir süreye ihtiyaç vardır bu nedenle bir gecikme söz konusu olmaktadır. Yapmanız gereken SMS yolu ile bir kredi sunumunuz varsa bu sunumu en doğru biçimde değerlendirmek olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Kalem Yiyen Kişiye Kredi Çıkar Mı? başlıklı makalemizde Kırmızı Kalem Yiyen Kişiye Kredi verenler ve Kırmızı Kalem Yiyen Kredi alabilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın