Kredi Çekebilir Miyim Sorgula

yorumsuz
1.621 views

Kredi Çekebilir Miyim Sorgula: Geçmişte bankalar ile ilgili finansal geçmişiniz var ise, düzensiz ödeme yaptıysanız, borçlarınız için icralık olduysanız kara liste de yer almanız muhtemeldir. Ancak son yapılan yeni yasa düzenlemesi ile artık geçmiş borçlardan kaynaklanan sicil affından yararlanabilir ve kredi çekme şansına sahip olabilirsiniz.

Kredi İçin Risk Notu Önemlidir

Sizlerde çeşitli ihtiyaçlarınız için kredi çekebilmek adına ne kadar puanınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için resmi olarak hizmet veren bazı kuruluşları bulmak mümkündür. Aynı zamanda sorgulama işlemleriniz için dilerseniz uygun bir ücret ödeyerek SMS yolu üzerinden yapabileceğiniz şirketleri de tespit edebilirsiniz.

Net Üzerinden de Sonuç Alabilirsiniz

Gerekli olan krediye sahip olup olamamanız ile ilgili online ortam üzerinden sorularınıza yanıt bulabilmeniz mümkündür. Eğer sizler de dilediğiniz miktarda bir kredi çekmek için yeterli şartlara ve kredi puanına sahip olup olmadığınıza bu yönde hizmet veren web siteleri sayesinde ulaşabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenebilir ve notunuza göre internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Kredi notu yüksek olanlara internet üzerinden de kolayca kredi verilmektedir.

Kara Listede Olup Olmadığınızı Bilin

Eğer banka siciliniz bozuk değil veya çıkan aftan yararlanmış iseniz o zaman başvurularınızın onaylanmasının yüksek ihtimal olduğu da bilinmektedir. Daha önce aldığınız kredilerin ödemesini düzenli yapmadıysanız yeni kredi almanız zor olacaktır. Bu durumda eski kredi borcunuzun bitmiş olması ve üzerinden en az 6 ay geçmiş olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Düğün Yazın Mı Yapılmalı Yoksa Kışın mı? başlıklı makalemizde Düğün Kışın mı Yapılır Yazın mı?, Düğünü Kışın Mı Yapmalı Yazın Mı ve kış düğünü mantıklı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın