Kredi Çekemiyorum Acil Para Nasıl Bulurum? (Acil Para)

yorumsuz
219 views

Kredi Çekemiyorum Acil Para Nasıl Bulurum? (Acil Para) Her geçen gün daha da zorlaşan hayat koşullarında borçsuz yaşamak neredeyse imkânsızlaştı. Üst üste biriken borçların ödeme planı ile daha düzenli bir şekle getirmek ve ödenebilecek rakamlara indirmek oldukça önemli. Bunun için yapılabilecek pek çok yol var. Öncelikle aylık ödemesi sizi zorlayan borçlarınızın tutarını hesaplayarak bu borçların kapatılmasına öncelik vermelisiniz. Borçların kapatılması için kredi çekebilir ya da sahip olduğunuz bir ürünü satabilirsiniz.

Kredi çekemiyorum acil para nasıl bulurum?( acil para) diyorsanız:

Telefon alıp satabilirsiniz:

Öncelikle çalıştığınız operatöre giderek adınızı sorgulama yaptırmanız gerekli. Eğer operatörünüzde her hangi bir sorun bulunmuyor ve cihaz veriyorsa faturalı hattınızın üzerinden aylık taksitler ile yüksek bir model cihaz alıp geri satabilirsiniz. Kutusunun açılmaması çok önemlidir. Her ne kadar piyasa değerinin altında satacak olsanız da kutusu açılmamış cihazın hem daha yüksek fiyata satarsınız hem de satmanız kolaylaşır. Hatta bazı operatörler de aynı anda iki cihaz alabilirsiniz. Böylelikle nakit ihtiyacının daha fazla kısmını karşılamış olursunuz. Faturalı hattınızın üzerine alacağınız bu cihaz 24 ay faturanıza yansıyacağı için az bir faiz ile 24 ay taksit imkânınız olacaktır.

Kredi çekemiyorum acil para nasıl bulurum?( acil para) diyorsanız bir diğer önerimiz:

Taksitli alım peşin satış:

Ev kur gibi ya da senetle satış yapan firmalardan beyaz eşya ya da mobilya alarak peşin fiyata ihtiyacı olana yadaspotculara satabilirsiniz. Peşin ihtiyacınızı karşılarken diğer yandan da kredi çekiyormuş gibi taksitle ödeme imkânınız olur.

Kredi çekemiyorum acil para nasıl bulurum?( acil para) lazımsa:

Senetle ya da taksitle kuyumculardan alacağınız altın ya da ziynet eşyalarını bozdurmakta başka bir alternatif.

Bir önceki yazımız olan Kredi Red 09 Nedir? başlıklı makalemizde Kredi Red 09 Nedir, kredi red 9 ne demek ve kredi ret sebebi 09 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın