Kuveyt Türk Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017

yorumsuz
1.748 views

Bankaların çalışma saatleri oldukça önemlidir. Çünkü zaman zaman farklı bir saatte açıldığını düşünerek gittiğimizde kapıda beklemek zorunda kalıyoruz. Bu nedenle Türkiye Bankalar Birliği tarafından belirlenen saatleri bilmemizde fayda vardır. Bankalar zaman zaman saat uygulamasına göre açılış saatlerini değiştirse de artık yıl içerisinde bütün bankalar 9 buçukta açmak zorundadır. Bunların yanında öğlen arası saati ve akşam kapanış saati de önemlidir.

            Kuveyt Türk Bankası Açılış Saati kaçta açılıyor olarak sorarsanız bu saat de 9 buçuk olmaktadır. Sabah 9 buçukta açılan banka öğlen 12:30’a kadar çalışmaktadır. Bunun ardından öğlen 1 saatlik bir yemek molası verilmektedir. Bu molanın ardından tekrar 13:30’da iş başı yapılmaktadır. Bu şekilde oldukça faydalı bir hizmet sunulmaktadır. Bankalar genellikle akşam 17:30’da kapatılmaktadır. Fakat yoğunluğa göre bu süre biraz uzayabilmektedir. Bu nedenle kapanış zamanı biraz değişiklik göstermektedir. Bunların yanında birçok banka kapandıktan sonra 2 saat kadar süreyle içeride kalmaktadır ve hesapların kontrolünü sağlamaktadır.

Birçok banka bu şekilde çalışmaktadır. Haftada 2 gün kadar bu şekilde yapıldığı da olmaktadır. Ayda sadece bir defa yapıldığı da olmaktadır. Bu şekilde çok sağlıklı bir işleyiş sağlanmış olmaktadır. Birçok çalışan hesapların kontrolünü kısa süreler içerisinde yapmaktadır. Kuveyt Türk bankası oldukça gelişen bir bankadır. Özellikle son zamanlarda çok faydalı işler yaparak birçok kişiye kredi verip özellikle içerisinde girişimci olanları desteklemiştir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 başlıklı makalemizde Denizbank Açılış Saati, Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? ve Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2016-2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın