Kuveyt Türk Müşteri İlişkileri Telefon Numarası

yorumsuz
59 views

Kuveyt Türk Müşteri İlişkileri Telefon Numarası

Kuveyt Türk, 1989 yılında Türkiye’de faaliyete geçmiş, Kuveyt merkezli bir bankadır. Kuveyt Türk Kurulduğu günden bu yana faizsiz bankacılığa önem vermiş, kaliteli hizmet sunmayı ve çalışanların verimliliğini artırmak için sürekli eğitim anlayışını kendisine ilke edinmiş bir bankadır. Müşterilerine de kalite ve hizmetten ödün vermeyen Kuveyt Türk, her türlü bankacılık işleminde kolaylıklar sağlayarak gerek şube, gerek internet, gerekse telefon bankacılığı aracılığıyla birçok hizmetten yararlanmayı sağlıyor. Dünyanın her yerinde 7 gün 24 saat Kuveyt Türk Çağrı merkezi aranabilir. Kuveyt Türk Telefon Numarası 444 0 123’dür. Kuveyt Türk Telefon Bankacılığı ile yapılabilecek bankacılık işlemleri şunlardır;

Banka Kartı Şifre İşlemleri

444 0 123 aranıp ve 1 numarası iki kere tuşlandıktan sonra banka kartı şifre işlemleri menüsüne girilmiş olur. Buradan banka kartı şifresi almak için 1, değiştirmek için 2 tuşuna tıklanır.

Kredi Kartı Şifre İşlemleri

444 0 123 arandıktan sonra önce 1 sonra 2 numarası tuşlandıktan sonra kredi kartı şifre işlemleri menüsüne girilmiş olur. Buradan Kredi kartı şifresi almak için 1, değiştirmek için 2 tuşuna tıklanır.

İnternet Şube Şifresi ve Gizli Kelime İşlemleri

444 0 123′ aradıktan sonra 1 tuşuna basılır, sonrasında ise önce 3 ve ardından 1 tuşlanarak internet şube şifre ve gizli kelime işlemleri menüsüne girilmiş olur. İnternet şube şifresi almak için 1, İnternet şube şifre kilidi kaldırmak için 2, İnternet şubesi gizli kelimeyi sildirmek için 3 ve son olarak internet şubesi gizli kelime kilidini kaldırmak için 4 tuşuna basılır.

Mobil Şube Şifre İşlemleri

444 0 123’ü aranır ve 1’i tuşladıktan sonra, önce 3 ve ardından ise 2′ tuşlanarak Mobil Şube Şifre İşlemleri menüsüne girilir. Mobil şube başvurusu için 1, mobil şube şifresi almak için 2, Mobil şube hakkında bilgi almak için ise 3 tuşuna basılır.

Telefon Bankacılığı Şifre İşlemleri

444 0 123 arandıktan sonra 1 tuşuna ve sonra 4 tuşuna basılarak telefon bankacılığı şifre işlemleri menüsüne girilmiş olur. Buradan hareketle telefon bankacılığı şifresi almak için 1, Telefon bankacılığı şifre kilidini kaldırmak için 2, telefon bankacılığı şifresini değiştirmek içinse 3 tuşuna basılır.

SMS Bloke Kilit Kaldırma İşlemleri

444 0 123’ü aradıktan sonra 1 ve daha sonra 3′ numarası tuşlanarak SMS Bloke Kilit Kaldırma menüsüne girilmiş olur. SMS bloke kilit kaldırma işlemi için 3 numarası tuşuna basılır.

Bir önceki yazımız olan Müşteri Numaramı Nasıl Öğrenirim? başlıklı makalemizde Müşteri Numaramı Nasıl Öğrenirim?, Müşteri Numarası Kartta Yazar Mı ve Müşteri Numarası öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın