Migros Açılış Kapanış Saati 2018

yorumsuz
660 views

Migros Açılış Kapanış Saatleri
Türkiye’nin en çok rağbet gören süpermarket isimlerinden birisi olan Migros, günlük ve aylık alışveriş ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye’nin birçok il ve ilçesi içerisinde, belirli saat aralıklarında hizmet vermektedir. Migros açılış ve kapanış saatleri aralığında bireyler diledikleri gibi alışverişlerini gerçekleştirebilmektedir. Ülke üzerinde binden fazla şubesi ve çalışanı olan Migros marketleri, haftanın 7 günü boyunca hizmet vermektedir. Açılış ve kapanış saatleri, hafta sonu değişiklik göstermez.

Migros kaçta açılıyor kaçta kapanıyor?

Migros açılış ve kapanış saatleri genel olarak illere göre büyük değişiklikler içermez. Sabah saat 09:00 ile açılış yapan marketler, akşam 22:00 olduğunda kapanış yapar. Süpermarketlerde öğle tatili olmadığı gibi, bu kural Migros için de geçerlidir. Öğlen de dahil olmak üzere, bu saat aralığında alışveriş yapmak mümkündür. Migros açılış kapanış saatleri küçük ilçeler ve uzak yerlerde değişiklik gösterebilir. Açılış saati genellikle aynı olmakla birlikte, akşam kapanışı 21:00 olarak uygulanmaktadır. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde şubesi olan Migros marketleri, gece hizmet vermemektedir. Çalışma saatleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Migros marketlerinin merkez şubesine ait olan 0216 579 30 00 numaralı telefondan da görevli kişilere ulaşmak mümkündür.

Migros açılış ve kapanış saatleri yaz ya da kış mevsimine göre değişiklik göstermez. Sabit bir çalışma saati uygulaması geçerlidir. Bu nedenle her zaman aynı şekilde çalışma saatlerinin olacağı unutulmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Eczanelerin Açılış Kapanış Saatleri 2018 - 2019 başlıklı makalemizde eczaneler kaçta kapanıyor ve eczanelerin açılış saati 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın