Odeabank İhtiyaç Kredisi Alma Şartları ve İstenen Belgeler

yorumsuz
528 views

Odeabank İhtiyaç Kredisi Alma Şartları ve İstenen Belgeler Odeabank, ihtiyaç kredisi konusunda tüketicilerin en çok tercih ettiği bankalardan biri olarak dikkat çekiyor. Faaliyete geçtikten kısa bir süre sonra büyük sükse yaratmayı başaran Odeabank, güncel kredi hizmetleriyle tüketicilere önemli kolaylıklar sunuyor. İhtiyaçlarınızı ertelemeden kolayca karşılayabilmek için Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, size özel faiz oranlarından yaralanarak kredi ödemenizi zorlanmadan yapabilirsiniz. Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için size en yakın Odeabank şubesine gitmeniz ve kredi talebinizi banka yetkilisine iletmeniz yeterli olacaktır.

Odeabank ihtiyaç kredisi, yaşamınızın her alanında faydalanabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Tatil masraflarından eğitim masraflarına, ev dekorasyon masraflarından kişisel ihtiyaçlara kadar birçok konuda destek almak için Odeabank ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. 48 aya kadar artan vadelerle kredi ödemelerinizi rahatlıkla yapabilir, böylece ekonomik darboğazdan kurtulabilirsiniz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

– Nüfus Cüzdanı (veya ehliyet/pasaport belgelerinden biri)

– Gelir Belgesi

*Çalışanlar için; güncel maaş bordrosu

* Emekliler için; güncel emeklilik hesap cüzdanı

* İşletme sahipleri ve KOBİ’ler için; İşletme Hesap Özeti, Oda Kayıt Belgesi ve Güncel Vergi Levhası

* Firma sahipleri ve ortakları için; Mali Bilanço, Detay Mizan, Güncel Vergi Levhası, Oda Kayıt Belgesi ve Ticaret Sicil Gazetesi

* Ek gelir ya da kira geliri sahipleri için; ek gelirinizi gösteren belge ya da imzalı kira sözleşmesi

– İkametgâh Belgesi (Güncel ikametgâh belgesine sahip değilseniz adınıza kayıtlı bir elektrik, cep telefonu, su, doğalgaz ya da sabit telefon faturasıyla da başvuru yapabilirsiniz. Faturanızın en geç son 3 aydan birine ait olması şarttır.)

– Şube tarafından kefil talep edilmesi durumunda yukarıda yer alan bilgilerin kefiliniz tarafından da temin edilmesi gerekmektedir.

– Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu (Şubeye gittiğinizde banka yetkilisi tarafından sunulacaktır.)

Odeabank İhtiyaç Kredisi Masrafları

– Kredi kullanacak kişiye yaptırılacak olan Hayat Sigortası prim ücreti (cinsiyetinize, yaşınıza, mesleğinize ve genel sağlık durumunuza göre değişebilmektedir.)

– Dosya tahsis ücreti (maksimum %0.5)

Odeabank ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgi almak için 444 8 444 numaralı Odeabank Çağrı Merkezi’ni aramanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İNG Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Detayları ve Şartlar başlıklı makalemizde 3 ay ertelemeli kredi ing ve ertelemeli kredi şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın