Online Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
54 views

Bankalarda oluşan rekabet nedeni ile 2018 yılı itibari ile birçok banka müşterilerine ve müşterisi olacak bireylere çevrimiçi kredi imkânı sağlamaktadır. 2018 online kredi veren bankaların bazıları sadece kendi Müşterilerine kredi verirken bir kısmı ise ister müşterisi olsun ister olmasın çevrimiçi kredi imkânı sağlamaktadır.

Online kredi imkânı bulunan bankaların web sayfasına giriş yapılarak TC kimlik numarası, aylık gelir durumu, meslek ve telefon numarası girilmesi doğrultusunda ön başvuru sağlanmaktadır. Bankalar 24 saat içinde durum değerlendirmesi yaparak SMS olarak eri bildirimde bulunmaktadır. Olumlu yanıt gelmesi durumunda gelir belgesi, kimlik fotokopisi ve çalışılan meslekle ilgili evrak bankaya götürerek kredi alınabilmektedir.

Online Kredi Çekme Şartları Ve Limitleri

Her kredi de olduğu gibi kredi notu 2018 çevrimiçi başvurusunda önemli bir etkendir.

Beyan dilinen aylık gelir ile başvurulan kredi mikarın orantılı olması

Online kredi başvurusu durumunda girilen bilgiler sistem üzerinden otomatik kontrol edilmesi nedeni ile bilgilerin doğru olması gerekmektedir.

Online kredi de çekilebilecek limit miktarı bankalar arasında farklılık göstermektedir. Limit yükseltmek için ek gelir belgesi ya da kefil gerekebilmektedir.

En Avantajlı Online Kredi Veren Bankalar

Enpara.Com

QNB Finans banka ait bir banka olan Enpara.com 20.000 TL Online ihtiyaç kredilerini ister müşterisi olsun ister olmasın tün başvuranlara gerekli belgeleri temin etmeleri durumunda vermektedir.20.000 TL ihtiyaç kredisine 48 aya varan vade imkânı sağmaktadır.Bankanın uyguladığı faiz oranı ise yüzde 1,94 şeklinde olmaktadır.

Aktif Bank

N Kolay kredi ile Online Kredi başvurusunda bulunan herkese gerekli şartlar yerine getirilmesi durumunda 30.000 TL ye kadar kredi vermektedir. Bananın 48 ay vadeli vermiş olduğu krediye yüzde 1,91 şeklinde faiz oranı bulunmaktadır.

Garanti Bankası

15.000 TL ve 48 ay vade ile Online kredi vermektedir. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,92 şeklinde olmaktadır.

Vakıf Bank

Banka kremdi müşterilerine 2018 Online Kredi miktarını 30.000 TL olarak belirlemiştir. Müşterisi olmayan bireylere ise bu miktarı 9.000 TL şeklinde belirlemiştir. Banka 48 ay vade imkânı sağlamakta ve uyguladığı faiz oranı ise yüzde 1,87 şeklindedir.

Bir önceki yazımız olan A Bank İhtiyaç Kredileri başlıklı makalemizde A Bank İhtiyaç Kredileri ve A Bank Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın