Paypal Kalktı Mı Alternatifi Neler?

yorumsuz
518 views

Paypal kalktı mı alternatifi neler? Online ödeme yama ve ödeme almanın kolay yollarından bir tanesi olan ve sadece mail adresi girerek ödeme yapmanızı sağlayan Paypal Türkiye pazarından kalktı. Bu çekilme kararı, şok etkisi şeklinde yansıdı. Belki yurt dışı ile yapılan alışverişler için oldukça elverişli olan bu ödeme yönteminin kalkması kötü oldu. Paypal ile çalışan internet aracılığı ile ödeme yapan kişiler mağdur olmaması için başka ödeme alternatif siteleri mevcuttur. Bunlardan biri paya noeer sistemidir. Bu sistem 200 den fazla ülkenin koşulsuz kullandığı, tercih ettiği güvenilir bir sistemdir.

Küresel para transferi yapmak, ödeme yapmak, hesaptan para çekmek, bu sistem sayesinde çok kolaydır. Diğer ödeme sistemlerine oranla abonelik ücretleri daha fazladır. Farklı bir ödeme sistemi alternatifi olan in inal ödeme sistemini ele alacak olursak, bu sistem ile kredi kartını geçtiği her nokta da kullanım gerçekleşir.

Farklı Alternatif Sistemler

Aynı zaman da bu karta bazı satış noktalarından 5 TL gibi küçük bir ücretle sahip olunabilir. Kart sahibi olmak için en az 12 yaş gurubunda olmak, yeterlidir. Yeni Nesil’e hitap eden bkm ekspres ‘de aynı zaman da hem internette hem de alışveriş için kullanılabilir. Bir diğer ödeme sistemlerini sayacak olursak, wirecard, webmoney, aynı zaman da enpara.com olarak sıralamak mümkündür. Alternatif olan bu sistemler her daim kişiye kolaylık tanır.

Bir önceki yazımız olan Kayıp Kredi Kartı Yenileme Ücreti başlıklı makalemizde Kayıp Kredi Kartı Yenileme Ücreti, Kayıp Kredi Kartı Yenileme Ücreti Ne Kadar ve Kayıp Kredi Kartı Yenilemek hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın