Polisler Ne Kadar Kredi Çekebilir, Polise En Uygun Kredi

yorumsuz
955 views

Türkiye’de Kamu Personellerin Kredi Çekebilme Oranı Nedir? Polisler ne kadar kredi çekebilir, polise en uygun kredi hangisidir, konusunda birçok seçenek mevcuttur. Türkiye’de yapılan tüm araştırmalar sonucun da kamu personellerinin çeşitli bankalardan kredi kullandığı görülmektedir. Son yıllar da bu kullanımların daha da arttığı gözlenmektedir. Kamu personelleri maaş bankalarından kredi kullandıkları taktirde, maaşlarının 12 ile 14 katına kadar kredi alabilir ve 36 ay vade seçeneğini kullanarak kolayca ödeme sağlayabilmektedirler. Bu kurallar yeni çalışanlar içinde geçerlidir. Sadece 4 aylık çalışmaları kredi çekmelerinde yeterli olmaktadır.

Polisler Hangi Bankalardan Rahatlıkla Faydalanabilir?

Peki, polisler ne kadar kredi çekebilir, polise en uygun kredi hangisidir sorusunun cevabına gelmek gerekirse birçok farklı kuruluş bünyesinde çalışan kamu personellerine yönelik düzenlenen birçok kredi seçeneği mevcuttur. Üstelik bazı bankalar polis eşlerini düşünerek bir uygulama tasarımı gerçekleştirmişlerdir. Polis bakım ve yardımlaşma derneğine özel, teb ve iş bankalarının konut kredisi seçenekleri herhangi bir dosya ve ekspertiz masrafı olmaksızın rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Polisler ne kadar kredi çekebilir polise en uygun kredi hangisidir diye düşünmek yerine internet sayfalarına bir göz atmanız yeterli olacaktır. Polis ve polis eşlerine uygun 120 ay vade ile konut kredi imkânı sunulmaktadır. Garanti bankası ve vakıfbank’ta polislere özel kampanya seçenekleri oluşturmuştur. Garanti bankası üzerinden özel sağlık sigortası yaptıran polislere özel olarak uygulanacak faizden 2 puan altta yararlanacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Bankası EFT Ücreti Ne Kadar? 2016 2017 başlıklı makalemizde Türkiye Finans Bankası eft kesintisi, Türkiye Finans Bankası eft masrafı ne kadar ve Türkiye Finans Bankası eft ücreti ne kadar 2016-2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın