Senetle Kredi Verenler

1 yorum
527 views

Senetle Kredi Başvurusu (Senetle Para, Senetle Kredi) 

Düğün, nişan, hastalık, eğitim gibi konularda herkesin zaman zaman acil paraya ihtiyacı olur. Günümüzde yetişkin hemen her birey bankadan kredi çekerek en az bir kere borçlanmıştır. Hele ki yaşadığınız herhangi bir sıkıntı nedeniyle kredi ödemenizde bir aksama ya da gecikme yaşamanız bankalardan yeniden kredi almanızı imkânsız hale getirmektedir. Bu durumda imdadınıza Senetle Kredi Başvurusu (Senetle para, Senetle Kredi) seçeneği yetişmektedir.

Bankalar müşterilerine kredi verirken kredi notunu esas alır. Kredi notu sadece çalışmak istediğiniz bankaları kapsamaz. O güne kadar tüm bankalarda yaptığınız işlemler merkezi bir sistemde puan olarak değerlendirilir. Kredi ya da kredi kartı ödemelerinizi geciktirmeniz, ödememeniz gibi durumlarda kredi notunuz düşer. Kredi notunuzun düşmesi bankalardan alacağınız kredinin limitini düşüreceği gibi kredi işlemlerinizin onaylanması gecikebilir ya da hiç gerçekleşmeyebilir. Hele ki bir bankayla kredi ya da kredi kartı ödemeleriyle ilgili yasal bir süreç yaşadıysanız bankalardan kredi almak hayal olmaktadır.

Bankalardan kredi alabilmeniz için düzenli bir gelir beyan edebilmeniz de şarttır. Ancak düzenli gelirleri olduğunu belgelendiremeyenler neredeyse bankaların tamamı senet gibi teminatları kabul etmediğinden acil kredi ihtiyaçlarını çözemezler. Yine bu durumda Senetle Kredi Başvurusu (Senetle para, Senetle Kredi) ile rahat bir nefes almanız mümkün.Senetle Kredi Başvurusu (Senetle para, Senetle Kredi) nasıl alınır? Öncelikle bu şekilde kredi veren kişilere ulaşmanız gerekir. Bu şekilde kredi sağlayan kurumsal şirketlerle de çalışabilirsiniz. Senetle nakit başvurusu yapabileceğiniz gibi, senetle taşıt ya da ev de alabilirsiniz. Başvuruların değerlendirilmesinde kredi notunuz çok dikkate alınmamakla birlikte bankaların kara listesinde olmamanız önemli. Bir başka seçenekte faturalı hattınız üzerinden nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz ancak bu yöntemde kredi notunuz çok da düşük olmamalı.

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekerek Ev Almak Günah Mı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın