Taksitle Borç Para Verenler

yorumsuz
702 views

Taksitle Borç Para Verenler. Acil olarak nakit ihtiyacınız söz konusu ise bunu bulabilmek adına pek çok yöntem bulunuyor. Öncelikli olarak finans kuruluşu ve bankalardan gerekli olan miktar tutarında kredi çekme başvurusu yapılabiliniyor. Ancak düzensiz ödemeler ya da borcunuzdan dolayı kredi notunuz düşük ise para alamıyorsunuz. Bu durumda sizi doğal olarak elden senet karşılığı borç veren kişilere itiyor.

Faizli Elden Para Veren Kişiler

Ülkemizde uzun yıllardan beri elden senet karşılığında ve belli bir faiz neticesinde taksitli borç para verenler bulabilirsiniz. Ancak bu kişilerin sizlere verdiği borç ve karşılığında tahsil edeceği rakam arasında uçurumlar olacağını da aklınızın bir köşesinde bulundurmalısınız. Hatta bazen o kadar yüksek olmaktadır ki banka kredilerinde bile uçuk rakamlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çok zor durumda kalmadığınız sürece bankalardan kredi alamaz hale gelmedikçe bu kişilerden borç almamanızı öneriyoruz.

Faturalı Hat Karşılığı Borç Para Verenler

Eğer cep telefonu hattınız faturalı ise sizin hattınız üzerinden ürün alan, karşılığında para veren ve borçlarınızı faturanıza ek bir şekilde ödemesini sağlayan şirketler de son zamanlarda oldukça fazla sayıdadır. Eğer bir an önce sıkışık olduğunuz para durumunuzu düzeltmek istiyorsanız ince eleyip sık dokuyacağınız araştırma yapabilirsiniz. Borcunuz için en uygun şartlar ve faiz yükü ile taksitli para almayı ihmal etmemeli ve bir borçtan kurtulurken aşırı bir diğer borç yüküne maruz kalmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan İstemediğim Halde Habersiz Kredi Kartı Çıkarmışlar başlıklı makalemizde Habersiz Çıkan Kredi Kartı İptali, İstemediğim Halde Habersiz Kredi Kartı Aldım ve İstemediğim Halde Habersiz Kredi Kartı Çıkarmışlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın