Telefon Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

yorumsuz
901 views

Telefon Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı? Krediler, başvuruda bulunan kişilerin talep ettiği tutarda kişinin gelir düzeyine ilişkin açıklama ile birlikte onay gerektirmektedir. Belirtilen tutar ve gelir durumu uyumlu ise kişi kredi kullanma yoluna girebilmektedir. Kredi kullanımı da hemen her alanda oldukça yaygın düzeyde gösterilmektedir. Bunda en büyük pay kredi kartlarına getirilen sınırlama olmasıdır.. Kredi kartlarına getirilen uygulama ile telefonlar üzerinde taksitlendirmenin kaldırılmış olması, düzenlemelerin de kendi içerisinde geliştirilmesi ile birlikte, cep telefonları bile kredi ile alınma imkanı sunabiliyor.

Kredi İle Telefon Almak;

Teknolojinin büyük mirasçısı olan telefonlar, eklenen özellikleri ile beraber gündelik hayatların vazgeçilmez noktalarını oluşturabiliyor. Bu sebeple de ihtiyaç olmasa bile, telefonun özelliklerinden dolayı bile kişiler yeni telefon alma yoluna giriyor. Burada karşılarına farklı ödeme planları çıkmaktadır. Kimi zaman limit bulanarak kredi kartlarından tek çekim yapılması, kimi zaman kredi kullanarak alınması, kimi zamansa GSM operatörleri üzerinden aylık fatura hesabına ek olarak ödeme yapılmasıdır. Bu sebeplerle ve ödeme koşullarının zorlukları ile son dönemde telefon almak oldukça güç hale gelmiştir.

Eğer telefon almak için kredi çekiyorsanız size öncelikle önerimiz kredi kartı seçeneği olacaktır. Kredi kartı ile hem taksit yapabilir hemde kredi faizi ödemek zorunda kalmasınız. Kredi çekerken sizden alınan masraflarda bunun üzerine eklendiğinde aldığınız bir telefon için 2 telefon parası geri ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Alışveriş Hastalığı başlıklı makalemizde İnternetten Alışveriş ve İnternetten Alışveriş Hastalığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın