Trafik Cezaları Yapılandırılır Mı?

yorumsuz
142 views

Trafik Cezaları Yapılandırılır Mı? Çeşitli nedenlerden dolayı trafik cezası alıp bu miktarları ödemeyi ihmal eden kişilerin sayısı oldukça fazla. Ancak artık bu cezalarınızı faizsiz bir şekilde ve dilerseniz peşin isterseniz de 2 ayda bir olmak üzere 24 ay içerisinde eşit taksitlerle ödeyebileceğinizi ifade etmeliyiz. Devlet bu konuda borcu olanlara kolaylık olması açısından güzel imkanlar sağlamaktadır. Sizlerde eğer borcunuzu ödeyemiyorsanız yapılandırma ya da taksitli ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Vergi Ödemesi Gibi Taksitlendirebilirsiniz

Hükumetin trafik cezası almış olan kişilerin maddi anlamda zorluk yaşamamaları adına tıpkı vergi ve gelir testi borcunda olduğu gibi yeni bir düzenleme ile yapılandırmaya gittiği bilinmektedir. Dolayısı ile verdi müdürlüklerine başvurduğunuz takdirde var olan borcunuz revize edilir ve sizde daha az bir para ödemeyi başarabilirsiniz.

Peşin ya da 2 Aylık Ödeme Kolaylığı

Borç miktarını bir kerede kapatmak istiyorsanız ekstra bir indirimden yararlanmanız cabasıdır. Ancak imkanım yok ve taksit yaptırmak istiyorum diyorsanız o zaman 2 ayda bir ödeme opsiyonunu da tercih edebilirsiniz. Üstelik ödeme takvimi sırasında 2 kere ödemelerinizi aksatmak sınırı verildiğini de unutmayınız. Böylece trafik cezalarınızdan bütçenizi sarsmadan kurtulacak olmanızda asla hayal değildir ve kesinlikle rahat bir çözüm nedenidir. Sizlerde bu imkanları iyi şekilde kullanıp borçlarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Borcunuzun birikmemesi ve üstüne faiz oluşmaması için hemen elinizi çabuk tutun ve borcunuzu hemen ödeyin.

Bir önceki yazımız olan Vergi Borcu Kredi Notunu Etkiler mi? başlıklı makalemizde Vergi Borcu Kredi Notunu Düşürür Mü, Vergi Borcu Kredi Notunu Etkiler mi? ve Vergi Borcu Ödemezsem Kredi Notum Düşer Mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın