Türk Telekom Bayileri Kaçta Açılıyor? 2016 2017 Açılış Saati

yorumsuz
9.434 views

Türk Telekom; İletişim çağı olarak adlandırdığımız yüzyılın içinde iletişimin insanoğlu için önemi her geçen gün artmaktadır. Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi iletişim firmalarının müşterilerine verdiği hizmetin sınırsız bir hal almasına yol açmaktadır. Türk Telekom de bu çerçevede hizmet veren ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesidir. Devamlı büyüyen ve iletişim pastasında ki payını sürekli olarak genişleten firma, yılların deneyimi ve tecrübesini teknolojinin sınırsız imkânlarıyla birleştirerek haberleşmede bir numara olabilmek için çalışmaktadır.

Çalışma Prensibi;

Türkiye’nin her köşesinde bulunan bayileri ve 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleriyle gerek telefon gerekse de internet hizmeti alan kullanıcılarının memnuniyetini ilk sırada tutan, sorunları en kısa yoldan gideren ve kesintisiz bir hizmet sunan Türk Telekom, her zaman daha iyi hizmet verebilmenin yollarını aramaktadır, yani ilk prensip olarak müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

Çalışma Saatleri;

Verdiği hizmetlerle iletişim çağına çağ atlatan Türk Telekom, sınırsız hizmet prensibiyle çalışmaktadır. Peki, Türk Telekom Bayileri Kaçta Açılıyor, 2016 2017 Açılış Saati nedir? Türk Telekom’a ait iletişim merkezlerinin standart açılış saati 10:00 olarak belirlenmiştir, fakat bayilerin açılış saatleri bayi sahibine bırakılmış ve bir standarda bağlanmamıştır. Aynı şekilde AVM’ler içinde yer alan bayilerde AVM’nin açılış saatlerine uymaları gerekmektedir. Kapanış saati de aynı şekilde belirlenmiş olup Türk Telekom’a ait merkezler saat 22:00’da kapanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Öğretmenlere Ucuz Kredi Veren Bankalar Var Mı? başlıklı makalemizde Öğretmenlere Ucuz Kredi ve Öğretmenlere Ucuz Kredi Veren Bankalar Var Mı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın