Turkcell Bayilik Şartları

yorumsuz
139 views

Turkcell Türkiye’de iletişim sektöründe önemli bir yere sahip olan, GSM pazarının büyük bir payını elinde barındıran Turkcell yaptığı yatırımlar ile çok dikkat çekiyor. Türkiye’de yapılan yatırımlarının yanında sosyal girişimcilik adına yaptığı yatırımlarla sürekli gündeme geliyor. Turkcell bayiliği alarak da sizde bu dev firmanın bir temsilcisi olabilirsiniz. Turkcell bayilik verme konusu için sizin telefon alanı içindeki satışlarınızı ve performanslarınızı inceliyor.

Turkcell Bayilik Şartları Nelerdir?

İlk öncelik şekilde bir cep telefon dükkanı açmanız gerekiyor. Telefon dükkanı açıldıktan birkaç ay sonra da size bir bayilik kodu verilir. Daha sonrasında ise bir senelik deneme periyot içerisinde sattığınız Turkcell hat miktarı vb. performanslarınız da göz önünde bulundurulmaktadır. Bunları takiben eğer başarınız yeterli görüldüğü takdirde turkcell bayisi olma konusunda başarılı olursunuz. Bayilik veren firmalar arasında da yerinizi alırsınız.

Turkcell Bayilik konusu için daha ayrıntılı ve kesin bilgi edinmek için lütfen, sahalarınızda bulunan bayilik sahasında yetkili kişilerle görüşünüz. Bu insanların iletişim adreslerine ulaşmak için 0 212 313 10 00 numaralı telefonu arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Turkcell Bayilik Ücreti

Bayilik miktarı yanında bilgiler bölgeye göre değişmektedir. Şehir ile bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik işaret eden kazanç miktarları için öteki bayilerle bir ön görüşme yapmanızda fayda vardır.

Turkcell Bayilik ayrıntıları

Turkcell alıcı Hizmetleri Tel: 444 0 532 – 444 0 535

Turkcell Kurumsal iletişim mail: corporatecommunications@turkcell.com.tr

Bir önceki yazımız olan Ticket Nerede Bozdurabilirim? başlıklı makalemizde Ticket Bozan yerler, Ticket Bozdurma ve Ticket Nerede Bozdurabilirim? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın