Yapı Kredi Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017

yorumsuz
820 views

Yapı kredi bankası 1944 yılında kurulan Perakende bankacılık odaklı Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. Aktif çalışma alanı ile yine Türkiye’nin 4.  büyük özel bankası olma özelliğini taşıyan yapı kredi ayrıca en fazla şubesi olan 3 büyük özel bankadan biridir. Türkiye’nin en güvenilir özel bankalarından biri olan yapı kredi koç grubu ortaklığındadır. Yine özel bankalar olarak bakıldığında en fazla ATM bölgesi sahibi 3 bankadan biridir. Bunlara ek olarak online şubeleri de mevcuttur.

Her bankanın maaş müşterilerine sunmuş olduğu kolaylıkları bu banka da müşterilerine sunmaktadır. Sürekli hesap hareketi bulunan müşterilerine ise ekstra güzellikler yapmaktadırlar. Örneğin EFT ücretinde indirim veya bazı müşterilerine özel eft yi ücretsiz yapmak gibi. . . Yapı kredi bankası açılış saati kaçta açılıyor diye soracak olursa ise genel saatleri sabah 09:00-12:30 kapanış ise 13:30-17:00 arasındadır. Bazı şubeleri ise şube müdürünün bölgesinde ki müşterilerinin bankacılık işlemlerini gidermek üzere üst yönetime sunmuş olduğu öneriler ile 17:30 hatta AVM’lerde 18:00 da kapattığı bilinmektedir.  Yine avm lerde bulunan şubelerinin resmi tatil günlerinde faaliyet verdikleri de bilinmektedir. Fakat genel merkezleri kapalı olduğundan pek çok işlemleri yapamamaktadırlar. Dini bayramların 1.  günü bazı avm şubeleri kapalı bazıları ise avm açılış saatlerine uydukları bilinmektedir. Açılış saatleri genel merkezlerinde üst yönetim tarafından belirlenmekte olup kamu çalışma saatlerine göre ayarlandığı bilinmektedir.

Kış zamanında her sene açılış saatleri farklı olarak yapılabilmektedir. Örneğin 2013 te 08:30 da açılabilmekteyken 2016 yılında ise 09:00 olarak belirtilmektedir. Rusya’nın kullanmış olduğu saat farkını kullanacağımızdan henüz yapı kredi bankasından 2016 kış açılış saatleri ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır.

Bir önceki yazımız olan Turkland Bank Tbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor? 2017 başlıklı makalemizde Turkland Bank Tbank açılış saati kaçta açılıyor, Turkland Bank Tbank çalışma saatleri ve Turkland Bank Tbank eft kaça kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın