Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri 2017 – 2018

yorumsuz
6.575 views

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri 2017 – 2018 Ülkemizde hizmet veren bankaların çalışma saatleri genel olarak birbirine çok yakındır. En fazla çeyrek saatlik farklar vardır. Genel olarak bankaların çalışma saatleri sabah 09:00 ve akşam 17:00 saatleri arasında olup, öğende 12:00 ile 13:00 arası yemek molası olarak kapalıdır. Hafta içi beş gün açık olup hafta sonu cumartesi pazar da kapalıdır.

Ülkemizde hizmet veren bankalar arasında bulunan Yapı Kredi Bankası’nın 2017 yılı çalışma saatlerine bakalım. En çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası, sabah 09:00 da açılır. 12:30 da kapanır ve bir saatlik temek molasının ardından saat 13:30 da tekrar açılır. Akşamda 17:00 da kapanır. Yapı Kredi Bankası hafta sonlar yani cumartesi pazar kapalıdır.

Yapı Kredi Bankası’nın Öğlen Çalışan Şubesi Var mı? 

Bazı avm’lerde Yapı Kredi Bankası’na ait olan şubeler bulunmaktadır. Bu şubeler de öğle molası yoktur. Avm’ ler de bulunan, Yapı Kredi Bankası şubeleri bulundukları avm’ nin açılış kapanış saatine göre açılır kapanırlar. Avm’ ler hafta sonu da açık olmasından dolayı şubelerde açıktır.

Yapı Kredi Bankası Resmi Tatillerde Çalışıyor Mu?
Diğer tüm bankalar gibi Yapı Kredi Bankası da hafta sonları ve resmi günlerde çalışmamaktadır. Sadece bayram arife günlerinde yarım gün hizmet vermektedir. Sadece memurlara izinli sayılan bazı özel günlerde ise bankaların olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Noterlerin Çalışma Saatleri ve Açılış Kapanış Saatleri 2017 başlıklı makalemizde Noterlerin Açılış Kapanışı, Noterlerin Çalışma Saatleri ve Noterlerin Çalışma Saatleri ve Açılış Kapanış Saatleri 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın