Ziraat Bankası Emeklilik Kredisi

yorumsuz
72 views

Ziraat Bankası Emeklilik Kredisi

Ziraat Bankası emeklileri kendi bünyesine çekebilmek ve emeklilerin maaşlarını kendi bünyesinden almasını sağlamak için çeşitli kamancalar düzenlemektedir. Bu kampanyaların birisi de emeklilere özel uygun faiz oranları barındıran kredilerler. Özellikle para girdi çıktısını artırabilmek için emeklilerin maaşlarını kendi biyesinden almalarını isteyen ziraat Bankası maaşını taşıyan emeklilere çeyrek altın vermekle birlikte belirli bir süre maaşın kendi bünyesinden alınması karşılığında emeklilere uygun faiz oranı ile kredi imkânı sağlamaktadır

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası 2 yıl boyunca emeklilerin maaşlarını kendi bünyelerinden alması şartı ile emeklilere özel tüketici kredisi imkânı sağlamaktadır.30.000 TL ye kadar kredi imkânı veren banka 48 ay vade imkânı sunmaktadır. Bankanın emeklilere özel krediye uygulamış odluğu faiz oranı ise yüzde 1,34 şeklinde olmaktadır. Ayrıca banka kredi kullanımı sırasında emeklilerden herhangi bir ücret kesintisinde bulunmamaktadır. Vade ödemelerini her ay düzenli olarak yapılabilecek gibi 3 ayda bir ödeme imkânı da sağlamaktadır.24 ay maaşını Ziraat Bankasına taşıyan emekliler tüketici kredisinden faydalanabilecekleridir.

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası emdekilerin maaşlarını kendi bünyesine taşıması ve kredi vade ödemesi bitene kadar maaşlarını bankadan alma sözü verilmesi üzerine emeklilere kredi imkânı sağlamaktadır. Emeklilerin alacağı araçların ederinin yüzde 70 i oranında kredi imkânı sunan banka ayrıca 120 aya varan vade imkânları da sağlamaktadır. Bankanın emeklilere özel taşıt kredisi için uygulamış oldu faiz oranı ise yüzde 1,46 şeklinde olmaktadır. Ziraat Bankası emeklilik kredisinden faydalanmak için hayat sigortasını zorunlu kılmaktadır.

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Konut Kredisi

Emekli maaşını ziraat bankasından alma sözü üzerine Ziraat Bankası emeklilere özel konut kredisi imkânı vermektedir. Konut kredisi üç seçenekten oluşmaktadır.

50.000 TL altı Konut Kredisi alımlarında 120 ay vade imkânı sağlamaktadır. Yine aylık vade ödemesi olabilecek gibi 3 ayda bir vade ödemesi olmaktadır. Bankanın uygulamış olduk faiz oranı ise yüzde 0,98 şeklinde olmaktadır.

50.000-100.000 TL arası kredi kullanımında 120 ay vade ve yüzde 1,09 faiz uygulaması olmaktadır.

100.000-200.000 TL kredi kullanımında faiz oranı yüzde 1,18 ve vade oranı 120 ay olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Devlet Bankası Mı? başlıklı makalemizde ziraat bankası kimin hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın