Ziraat Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti Ne Kadar?

yorumsuz
1.544 views

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti Ne Kadar? Bankalar müşterilerine kullandırdığı banka kartı ve kredi kartı gibi ürünlerden yıllık olarak belirli miktarlara kullanım bedeli alır. Bu aidatlar bankadan bankaya göre farklılık gösterecektir. Kurumsal anlamda Türkiye’nin en büyük ve en fazla müşterisi olan bankası konumundaki Ziraat Bankası, genel anlamda yıllık aidatı düşük tutan bankalardandır. Ziraat Bankası kredi kartı yıllık aidat ücreti ne kadar diye soranlar için, birçok farklı kredi türünde ayrı tutarda aidat istenmesine rağmen, genel olarak 10 TL ile 30 TL arasında aidat alındığını görüyoruz.

Ziraat Maximum Kart

Bu kart türü gold, platin ve klasik kart olmak üzere üç farklı türde veriliyor. Şuan için Maximum Gold için yıllık ortalama olarak 32.75 TL aidat kesiliyor. Ziraat Maximum Platin için ise yıllık 39.50 TL aidat alınıyor. Maximum Klasik kredi kartının ise yıllık aidatı 19.75 TL’dir.

Ziraat Bankası Aidat Alınmayan Kredi Kartları

Ziraat Bankasının yıllık olarak herhangi bir aidat almadığı kredi kartları da vardır. Buna göre Ziraat Genç Bankkart, Ziraat Kart Gold, Ziraat Kart Klasik kredi kartlarından yıllık olarak herhangi bir aidat alınmayacaktır.

Bu kredi kartları dışında Ziraat Genç Kart için 15 TL, Ziraat Standart Gold ve Ziraat Standart Klasik kredi kartı için 10.75 TL yıllık aidat alınıyor. Bu aidat ücretlerine bakılarak Ziraat Bankası yıllık aidat ücretlerinin oldukça uygun seviyelerde olduğunu görüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat SMS Kredi başlıklı makalemizde Ziraat SMS Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın