Ziraat bankası kredi ve kredi kartı başvurusu

yorumsuz
437 views

Ziraat Bankası Maximum kredi kartı: Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan çeşitli dönemlerde yoğun olarak reklam kampanyaları yapılan Maximum karta, Ziraat Bankası aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası, Maximum kartı normal ve temassız olarak iki farklı seçenek ile müşterilerine sunmaktadır. Temassız olarak alacağınız kartlarda, 35 TL ve altındaki harcamalarınızı şifre girmeye gerek kalmaksızın gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde 200 binden fazla kişinin kullandığı Maximum kart üyesi işyerlerinden alışverişlerinizde taksitli alışverişler gerçekleştirebilir, aynı zamanda puanlarda kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Maxi puanları nakit para gibi alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası tarafından verilen Maximum kredi kartına sahip olabilmek için birçok başvuru yolunu tercih edebilirsiniz. ziraat bankasından kart almak ve bilgi edinmek için, Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu konusu detaylı anlatılmış ve göz atmanızda yarar görüyorum diğer seçnenekler için yazımızı okumaya devam edin..

-Ziraat Bankası müşteriyseniz eğer, internet şubesi aracılığıyla hızlı ve basit bir şekilde başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

-Ziraat Bankası şubelerinden ya da ATM’ler üzerinden hızlı şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

-Ziraat Bankası telefon numarası 444 00 00 numaralı telefondan bankacılık servisini arayarak telefon üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

-Cep telefonlarınızdan kısa mesaj göndererek de başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne gelip, “ KART” yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp tekrar boşluklar bırakarak kredi kartı limiti ve aylık gelirinizi yazıp 4747’ye SMS gönderebilirsiniz.  Ayrıca, Ziraat Bankası resmi internet sitesine giriş yapıp, kart başvurusu için istenilen form bilgilerini doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ziraat bankası kredi başvurusu

Öncelikle geniş bilgiye yer veren Ziraat Bankası kredi başvurusu konusunu incelemenizi öneriyorum, diğer yandan SMS yani kısa mesajla da başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan “KREDİ” yazıp boşluk bırakarak “TC Kimlik No’nuzu, kredi miktarını, talep ettiğiniz vadeyi ve aylık net gelirinizi” 4747’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Çok kısa bir süre sonra tarafınıza ön onay gönderilmektedir. Ön onayınızla birlikte bankaya giderek kredi işlemlerini hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 0,60 Faiz Oranlı Konut Kredileri Veren Bankalar Ziraat Bankası başlıklı makalemizde 0.60 faiz 120 ay konut kredisi, 0.60 Faizli Oranlı Konut Kredisi ve en düşük konut kredisi hangi bankada hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın