Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir

yorumsuz
279 views

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankası, eşsiz hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi ile dosya masrafı ya da dosya tahsis ücreti ödemeden tüketici kredisi kullanabiliyor. Diğer bankalarda %0.5 oranında alınan dosya tahsis ücretinin olmadığı Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisinde uygun faiz oranları ve yüksek vade seçenekleri mevcut.

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı masrafsız bir şekilde karşılayabilir, kendi planlayacağınız ödeme periyotlarıyla taksitlerinizi zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları %1.24 ile %1.34 arasında değişmekte. Çekeceğiniz kredi tutarına ve tercih edeceğiniz vade sayısına göre değişen Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları, piyasa standartlarına göre oldukça düşük seviyede.

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Ziraat Bankası şubelerinden birine gidebilir, bu şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz, yapılacak inceleme içerisinde 10 dakikada sonuçlanacaktır. Kredinizin olumlu sonuçlanması durumunda paranızı hemen alabilirsiniz.

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi hesaplaması yaparak aylık taksit ödemelerinizi ve toplam geri ödeme tutarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz. 10.000 TL tutarında Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi kullanıp kredinizi 36 ayda ödemek istediğinizde aylık taksit tutarınız 368.06 TL olacaktır. Kredinizi kullanırken dosya tahsis ücreti ödemenize gerek yoktur. Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredi başvurusu için gerekli olan evrakları aşağıda yer alan tabloda görebilirsiniz.

– Gelir Belgesi

  • Çalışanlar; maaş bordrosu
  • Emekliler; emeklilik hesap cüzdanı ya da emeklilik maaş bordrosu
  • İşletme sahipleri; İşletme Hesap Özeti ve Vergi Levhası
  • Ticari şirket sahipleri veya ortakları; Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, Detay Mizan ve Mali Veriler
  • Ek gelir sahipleri; sahip oldukları ek geliri gösteren resmi belge
  • Kira geliri sahipleri; kira sözleşmesi

– Nüfus Cüzdanı (ya da ehliyet/pasaport)

– İkametgâh Belgesi (ya da adınıza kayıtlı elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu, sabit telefon faturalarından biri)

– Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi başvuru formu (Ziraat Bankası şubelerinden kredi kullanım esnasında temin edebilirsiniz)

Bir önceki yazımız olan Odeabank İhtiyaç Kredisi Alma Şartları ve İstenen Belgeler başlıklı makalemizde Odeabank Kredi Başvurusu ve odeabank kredi çekerken istenen belgeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın