Ziraat SMS Kredi

yorumsuz
384 views

Günümüzde kredi başvuru işlemleri çok basit hale geldi. Şubelere gitmeden internet ortamında, mobil uygulamalarla ve sms bankacılığı ile hemen kredi başvurusu yapılabiliyor. Bunlarla birlikte yine ziraat sms kredi hizmetini kullanarak kredi kartı başvurusu da yapılabiliyor.Ayrıca Vakıfbank sms kredi hizmeti de bulunmaktadır.

Ziraat Bankası da müşterilerine 4747 sms kredi hizmetiyle hemen kredi başvurusu imkanı sağlıyor. Peki, Ziraat sms kredi ile kredi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat cep kredi ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat mobil kredi ile taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat cep kredi ile konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? 4747 sms kredi ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Soruların cevapları yazımızda…

Ziraat cep kredi ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat mobil kredi ile ihtiyaç kredisi yapmak çok kolay bir işlemdir. İhtiyaç kredisi için, TUKETICI yazıp aralara birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası, istediğiniz kredi miktarı, vade ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra 4747’ye sms gönderebilir anında başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat sms kredi ile taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat 4747 sms kredi  kredisi başvurusu da yapılabiliyor. TASIT yazıp aralara birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası, istediğini kredi miktarı, vade, aylık gelirinizi ve taşıtın fiyatını yazdıktan sonra 4747’ye sms gönderebilirsiniz.

Ziraat cep kredi ile konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası mobil kredi hizmeti ile konut kredisi başvurusu da yapabilirsiniz. 4747 sms kredi hizmet ile konut kredisi başvurusu yapmak için; KONUT yazıp aralara birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası, istediğini kredi miktarı, vade, aylık gelirinizi ve konutun fiyatını yazdıktan sonra 4747’ye sms gönderebilirsiniz. Ön başvurunuz 5 dakika içinde sonuçlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat bankası kredi ve kredi kartı başvurusu başlıklı makalemizde Ziraat bankası kredi başvurusu ve Ziraat bankası kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın